Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Przecież to ze ja nie planuje gdzieś iść nie sprawia ze wszyscy inni też tak zrobią :p.

To pierwsze miejsce z Krakowa o którym słyszałem ze wyszło z taka akcją, wiec pewnie zjechały się wszystkie okoliczne szury (a jak ich znam to po raz pierwszy i ostatni w ciągu roku xD)
  • Odpowiedz
@Rabusek: czy właśnie porównałeś ilośc osób w Kawiarnio/pijalni z piątku i soboty wysnuwając wniosek ze mniejszy ruch w piątki o 17 wynika ze sprawdzania certyfikatów :D?

Chyba już rozumiem skąd się wziął twój szczepionkosceptycyzm xDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@Emprzem: Ty chyba nie do końca rozumiesz na co patrzysz. Nie mówię o wysokości słupków. Charlotte ma niższa ilość klientów niż historyczna o tej samej godzinie na jakimś przedziale czasowym - drugi lokal ma dokładnie na odwrót. Wiec średnia historyczna dla Charlotte była 3 razy większa o tej godzinie - dla Tesone było to 50% obecnego ruchu.

Wiec bazując na historycznych danych charlotte ma mniejszy ruch niż zwykle, a tesone ma
  • Odpowiedz
@Rabusek: ah o to ci chodziło. Na screenach wyglądało to jak porównanie danych z pt do danych z sob.

No nic życzę powodzenia, za jakiś czas zobaczymy co przetrwa charlotte bojkotowana przez szurow czy ta restauracja przez nich uwielbiana :)
  • Odpowiedz
@Emprzem: ale kto bojkotuje? Koles dal info ze tam sprawdzaja paszporty na jedna sluszna chorobe. Ja mam taki paszport i i tak tam nie pojde. Co ty myslisz ze ja wzialem szpryce zeby moc wejsc do kina czy zeby chronic swoje zdrowie? Jak zrobiles to dla pierwszego to jestes zwyczajnym frajerem.
  • Odpowiedz
na jakimś przedziale czasowym


@Rabusek: "w jakimś przedziale czasowym", nie "na". Tak samo w mieszkaniu, w pokoju, w firmie, w lokalu, a nie na mieszkaniu, na pokoju, na firmie, na lokalu.
  • Odpowiedz