Wpis z mikrobloga

- Dodałem poprawkę do nowego formatu #revolut PDF gdzie, w niektórych przypadkach wczytawanie dokumentów z wieloma stronami kończyło się błędem.
- Zaktualizowałem obsługę #emakler o nowo dodane kolumny z prowizją. Nie trzeba już kasować dwóch ostatnich kolumn.

Niestety w ostatnich dwóch tygodniach miałem zawaloną głowę sprawami prywatnymi i teraz dopiero odpisuję na maile i dodaje nowości/poprawki. Mam nadzieję, że teraz będę miał spokój i jakoś będzie szło ;)
Jeśli nie odpisuje na tym koncie to możecie też wołać @pur3pwnage (moje normalne konto wykopowe)

#kalkulatorgieldowy #gielda
  • 12
@kalkulatorgieldowy: Robisz niesamowitą robotę, wsparłam Cię właśnie "kawą" (mam nadzieję że wpłata przeszła, jeśli nie spróbuję rano jeszcze raz).

Chciałabym serio Ci podziękować za twoją pracę!

Mam jedno pytanie, bo nie wiem czy to nie błąd - w tym roku obracałam na giełdzie ok. 4-5 tys zł. Na ostatnim zestawieniu i podsumowaniu w kalkulatorze przychód mam 19 tys, dochód 18 coś. Czy to nie jest błąd? Może źle myślę, ale skąd
@nieznane_wody: Jeśli kupisz akcje 10 razy po 1000PL i 10 razy sprzedasz za 1000PLN to masz 10 000PLN kosztów i 10 000PLN przychodów :) Jest to de facto obrót.

Mogę rzucić okiem by zweryfikować Twoje wątpliwości z wyliczeń:
a) podeślij swoje raporty na info@kalkulatorgieldowy.pl
b) prześlij link do hostowanego pliku na prywatnej wiadomiści
c) prześlij plik przez Facebook apki

Dla pewności:
Handlujesz dopiero od 2021 dlatego eksport masz tylko z roku