Wpis z mikrobloga

#dpd czekam dziś cały dzień na prezent pod choinkę, przesyłka rano wydana do doręczenia, a 10min temu dostałam maila o treści: Dyspozycja nowa data doręczenia

Drogi Odbiorco,
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z dyspozycją przesyłka o numerze ...... zostanie wydana do doręczenia w dniu 2021-12-18.

No do cholery jasnej, nie składałam żadnej dyspozycji o zmianie terminu, oni sobie jakieś jaja robią? Znowu mam siedzieć cały dzień, bo jaśnie pan hrabia kurier przyjedzie, a może jednak zmieni zdanie i pojawi się dopiero w poniedziałek? Swoją drogą, czy kurierzy w ogóle jeżdżą w weekend? Czy takie zmiany w doręczeniu to już standardowa praktyka w tej firmie?

#zalesie #narzekajzwykopem #kurier #kurierzy
  • 3
@the_Duchess zdejmij koronę z głowy. Jest grudzień, każda firma kurierska jest #!$%@? i paczki zalegają na magazynie. Kurierzy w DPD w soboty jeżdżą jeszcze tylko jutro, mają wyrobić minimum 50 stopów, żeby odkopać się z paczek, więc możliwe że jutro dostaniesz paczkę.
@LeopoldStaff: spoko, tylko jeśli mówią rano, że dzisiaj dowiozą, to niech tak będzie. Ja nie mogę sobie brać home office codziennie, bo kurier akurat będzie miał po drodze, żeby przywieźć moją paczkę. Z żadną inną firmą takich numerów nie było...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@the_Duchess: skoro nie możesz brać pracy zdalnej no to może zamów do punktu pocztowego?

"Jaśnie pan hrabia kurier przyjedzie"
Zapierdzielaj od 4:00 do 22:00 i potem ci taka persona płacze na telefonie że to bardzo ważna paczka i ma być za 5 minut bo to prezent

Było pomyśleć o tym wcześniej a nie mieć teraz pretensje że kurier chce kiedykolwiek wrócić do domu i przerzuca paczki na inny dzień bo już