Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gibonxxl: myślę że jest minimalnie lepiej, ale ludzie oczekiwali jakiejś kosmicznej jakości a to tylko mała poprawa. Mam air2s i bezlusterkowca m4/3 i tu dużo brakuje do pełnej klatki. To są drobne różnice, dużo daje dobry obiektyw no ale tego w takim dronie nie będzie.
Do tego dochodzi ten smieszny zoom, który chyba odbiega mocno od kamery w m2z i dla profesjonalnisty jest chyba bezużyteczny. dlatego myślę, że na razie nie
@atomic77:
Też mi o to chodzi, miałobyć niewiadomo jak lepiej a wyszło, że ludzie sami muszą sobie wmawiać, że tak jest.
Spore ograniczenia narzuca też kiepskiej jakości optyka jak na matrycę tych rozmiarów.
Powoduje to mase problemy z nieregularnym winietowaniem zabarwami magenty, zmniejszonej ostrości w losowych miejscach i nawet generowanie flar jest tu okropne.
Potencjał matrycy nigdy nie będzie wykorzystany z uwagi na plastikowe szkiełka, które nie mogą konkurować z pełnoprawnymi
@paaszczaktaxi:
Zdecydowanie air2s, który na dzień dzisiejszy ma najlepszy stosunek jakości do ceny.
Calowa matryca, czujniki przeszkód, świetny zasięg, kompaktowy rozmiar oraz waga poniżej 900 gram.
Jakość materiałów coś pomiędzy maviciem 2pro a maviciem 3.

Niżej cenowo Mavic air 2.
Masz wszystko co w air2s tylko matryca mniejsza.

Jeśli budżetowo w przypadku gdy urządzenie musi być nowe, szedłbym w miniacza 2

Odpuść sobie xiaomi, hubsany czy jakieś inne chińskie eksperymenty.