Wpis z mikrobloga

@WiktorekS: @Bomfastic: czy protestowałeś gdy podobna narracja była wszędzie za "niepolitycznych" prezesów

Przykłady:
Dworak - AWS/SLD/PO - też wlazł jak Kurski - po nominacji partyjnej
Braun - Unia Wolności - też wlazł jak Kurski - po nominacji partyjnej

Praktycznie każdy prezes PO 1989 był POLITYCZNY prócz Daszczyńskiego.
@xDawidMx:

TVN to taki sam ściek jak TVP, tylko, że to owinięte w luksusowy papierek po Rafaello a TVP w jakieś Irysy


nie taki sam, oczywiscie nie raz cisną fejury po grubości i też ich nie lubie ale oni chociaz potrafią skrytykować kogoś z PO. Pewnie dla sciemy ale jednak (xD)
Mozna powiedziec, ze TVN trzyma sie pewnej ideologii, a TVP trzyma sie konkretnej partii.
I niestety TVN srając na fakty
@artur7177: Gazeta Polska organizuje swoje „wielkie manifestacje” miesiąc, zwozi ludzi autokarami z całej polski i frekwencja jest podobna jak na tych manifach zorganizowanych w jedno popołudnie xd
@GrochenMochen: Juz dawno twierdzilem, ze tvn to sciek. Ja nikomu nie bronie ogladac jednej czy drugiej stacji. Stwierdzam tylko, ze u nas nie ma dobrej duzej stacji, nawet polsat jest takim kukizem troche. Niby niezalezni ale jak trzeba to lepiej z prezesem trzymac. U mnie w domu juz od dawna kablowki nie ma, jak jestem u rodzicow to sobie poogladam i mam dosyc.