Wpis z mikrobloga

Przeciąłem sobie głęboko palec i myślę, że jest chyba do szycia. Który szpital albo przychodnia jest najlepszy, żeby ktoś mógł zobaczyć ranę i ewentualnie założyć szwy. Może być nawet prywatnie.

#wroclaw
  • 22
tam są lekarze pierwszego kontaktu, a nie chirurdzy.


@Synchronizator: palec zszyja, moja rozowa miala praktyki w POZ i szyla. Kazdy lekarz umie zszyc

chłopie, jak Cię karetka przywozi to nie masz opaski. Opaskę maja tylko Ci co przyszli sami z siebie


@Twoja__Pani: ok, to nie wiedzialem, dzieki. Rzeczywiscie, moze na sor sie jedzie
@93michu93: Mirki,

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna (tzw. wieczorynka) we Wrocławiu funkcjonuje w dni powszednie w godzinach 18:00 - 8:00, a także w dni wolne od pracy przez całą dobę


@Lorkhan, sprawdziles to w ogole? Wpisalem w google i pierwszy strzal mowi, ze w ustawowe dni wolne od pracy masz calodobowo wiec nie zasmiecaj soru i jedz na swiateczna pomoc
żaden lekarz z poz nie będzie się bawić w zszywanie komuś palca. To PolskaXD


@Twoja__Pani: no mowie ci, ze moja rozowa miala praktyki w POZ i szyla, to jak nie bedzie sie bawil?
Dodatkowo wlasnie zapytalem bo przyszla i na sor sie nie jedzie z przecietym palcem, moze pomoga ale nie musza i najczesciej i tka odesla do swiatecznej pomocy tylko, ze nawet nie wiesz.