Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: to mu napisz, że w opisie jest jasno napisane "cena nie podlega negocjacji" jak również nie została zaznaczona opcja "do negocjacji".
p0lak zawsze będzie próbował ugrać kilka zł, nawet jak sprzedawałem słuchawki za 30 to typ mówił że może dać maks 20 na co mu odparłem żeby znalazł takie za 20 xD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Polak? W większości krajów jest normalnością, że się targuje przy używanych rzeczach. Co więcej nawet w supermarkecie można utargować kilka złotych na jakimś sprzęcie tylko trzeba mieć mózg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nophp: Nie po to nie zaznaczylem "do negocjacji" zeby sie z dzbanami uzerac. Jakbym chcial sie targowac na miejscu opa to wystawilbym za 1100 albo 1050 i dal zludna nadzieje, ze typ ugral 50zl mimo, ze i tak zaplacil tyle ile oryginalnie chcialem xD
  • Odpowiedz
@nophp: po pierwsze to nie jest używany przedmiot a nowy i to tańszy o 100 złotych od najtańszej oferty. Po drugie, żeby targować się w supermarkecie to nie trzeba mieć, jak to ująłeś mózgu, tylko trzeba nie mieć godności.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Jak kiedyś sprzedawałem gitarę na olx bo bardzo promocyjnej cenie to mi typ powiedział, że tak się już przyjęło, że coś trzeba upuścić jak się tu sprzedaje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: wg mnie warto sprzedac ale moze normalnei chodzi to cos po 1300 a gosc z super ceny chce hiper turbo zajebista cene zrobic. Nie wiem. 5% dupy nie urywa a moze bedziesz czekac na kupca kolejne pol roku, juz tak mialem.
  • Odpowiedz