Wpis z mikrobloga

kupiłem to całe #ps5 i chyba zagram w kilka gier których nie ma i nigdy nie będzie na pc (dosłownie 5-7 które mnie interesują) i sprzedam konsolę. Nie widzę poprostu sensu w posiadania konsoli na którą praktycznie nie będzie exclusiwow jak wszystko mogę ograć na pc z rtxem. Praktycznie wszystko co mnie interesuję jest albo w przyszłości wyjdzie na pc np. Ghost of tsushima i można powiedzieć że trzeba czekać rok czasem 2 lata ale mi się raczej nie spieszy. Z #xboxseriesx to samo bo wszystko wychodzi na windowsa. W zasadzie z plusów to tylko niesamowity pad ale nie wiem jak twórcy gier podchodzą do programowania tych efektów
#konsole
  • 16
@Whiskeyjack29: Jakby było stać to byś ja kupił i grał w gry niedostępne gdzie indziej a tak płaczesz ze oj oj tak mało gier exclusive ze chyba sprzedam. Chcesz to graj na PC, chcesz to graj na konsoli albo obu- nikogo nie interesuje takie marudzenie
@Patus_Michal_Pol: Od razu mnie atakują, mogę wam wysłać zdjęcie z konsolom i rtx ale nawet mi się nie chcę. Zarabiam tyle że mógłbym sobie kupić i tą konsole i tego rtx w jednym miesiącu i nie wpłynęło by to na standard życia ale oczywiście wykopki wiedzą że mnie nie stać.
@Whiskeyjack29: wiesz dlaczego miało być „to pedau” i wykop w tle? Bo już tutaj namierzylem jednego ancymona co się upierał ze ma i poprosił typa na olx żeby na dowód mu zrobił zdjęcie z napisem bo chce kupić ale nie wierzy ze tamten ma sprzęt xD tak wiec narazie gówno, nie spełniłeś warunkow( ͡° ͜ʖ ͡°)