Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo podobają mi się (e-)fajki i sam społeczny rytuał palenia, jednak nie znoszę zapachu i negatywnych efektów zdrowotnych. Czy istnieją produkty dla takich osób jak ja?
Kupiłbym e-fajkę, która uwalnia nieszkodliwą parę i działa jak inhalator albo dostarcza zdrowego, smakowego areozolu z witaminami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #palenie #papierosy #epapierosy #fajki #cygaro

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61be36fdddfc93000ae0827a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bardzo podobają mi się (e-)fajki i ...
źródło: comment_1639863049G6VdRiEjmIs2cOKPiqYu7J.jpg
  • 10
Nie istnieją, lepiej nie wpieprzać się w nałóg
Uwalnia nieszkodliwa parę? Tak k... samo zdrowie .
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 2
@xvlk: afera była też przez oleje z thc (zwyczajny olej taki jak kujawski tylko pozyskiwany z konopi) który zalewali do elektryków, sama witamina c przy 200°c rozkłada się na niebezpieczne rakotwórcze składniki

Ale te afery niczego nie nauczą bo Media przekazały jedyną słuszną narrację czyli efajki to całe zło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xvlk: afera była też przez oleje z thc (zwyczajny olej taki jak kujawski tylko pozyskiwany z konopi) który zalewali do elektryków, sama witamina c przy 200°c rozkłada się na niebezpieczne rakotwórcze składniki


Ale te afery niczego nie nauczą bo Media przekazały jedyną słuszną narrację czyli efajki to całe zło

@Mikiedbp: nie C, tylko E