Wpis z mikrobloga

@Chlop_Sielski: Ludziom to się wiele rzeczy nie podoba, zwłaszcza jak są w kolorach innych niż typowy Polaki szary, który można spotkać w prawie każdym miejscu XD
  • Odpowiedz
@sargento: nie wiem czy w Polsce, ale w europejskich stolicach czerwiec to miesiac gay-pride czy jakas taka inna syfoza, ja akurat bylem we Wiedniu w tym czasie i faktycznie, tramwaje, busy, lampy, schodki, uczelnie, rusztowania przy remontach - a remontowalo sie wtedy cale miasto - wszystko w tęczy. Chyba jednak wole Wiedzmina..
  • Odpowiedz
@Chlop_Sielski: Zwykła chorągiewka za którą pewnie dostało kasę jak w przypadku innych reklam XD bzdety na jakieś kościelne święta są już w porządku według tych osób?
  • Odpowiedz
@sked Nie, to była inicjatywa motorniczych bez zgody MPK, co później wyjaśniło MPK w oficjalnym komunikacie. I nie zwykła chorągiewka, tylko konkretna chorągiewka, konkretna ideologia. Nie trzeba być katolikiem, żeby się nie zgadzać z tą konkretną ideologią. W tym kraju zwłaszcza, ludzie są uczuleni na uporczywe forsowanie ideologii. A już na pewno takiej, która nobilituje zaburzenia tożsamości.
  • Odpowiedz
  • 1
@Chlop_Sielski napisz jeszcze 3 razy ideologia. Od zaburzeń to są psychiatrzy i ich stanowisko w wielu krajach nie uznaje mniejszości seksualnych za ideologię. To domena krajów islamskich i postsowieckich.
  • Odpowiedz
@Chlop_Sielski: To może też zakażemy wieszania w miejscu publicznym krzyży i innych bibelotów, bo to TEŻ jest forsowanie ideologii, ideologii która zamiata pod dywan wieloletnie molestowanie i gwałcenie niczemu winnych dzieci, udając, że nic takiego się nie stało i nic takiego nie było. Przebrzydli katoliccy hipokryci XD
  • Odpowiedz
@Chlop_Sielski: a gdzie ja napisałem, że „tęcza” nie lubi dzieci i wszystko co złe to kościół? Kościół który robi wszystko, żeby nigdy takie informacje nie wyszły na jaw, za wszelka cenę broniąc w swoich kręgach pedofilii XD
  • Odpowiedz