Wpis z mikrobloga

Ostatnio sobie cały czas wyobrażam, że jestem bogaty. Codziennie, dosłownie codziennie wchodzę na konfiguratory luksusowych samochodów Audi, Bentley, BMW itd. Konfiguruję sobie te auta pod swój gust. Zawsze biorę full opcję, najmocniejszy silnik, drogi lakier, wszelkie możliwe dodatki. Najdroższe auta wyniosło mnie ponad 2 miliony, najtańsze bodajże około 60 tysięcy. Po skonfigurowaniu pobieram sobie PDF z tą konfiguracją i zapisuję na dysku. I w ten sposób mam już ponad 20 prestiżowych samochodów w moim prestiżowym przegrywowym garażu. Tymi samochodami wynagradzam sobie brak relacji z kobietami i seksu. Te auta przynajmniej są piękne i mnie nie #!$%@?ą, a #p0lka nie dość że brzydka to jeszcze kapryśna, bardzo wymagająca i #!$%@?ąca. Oprócz tego ostatnio kupuję sobie w sklepach fajne perfumy, zrobiłem sobie fajną długą fryzurę, ubieram się elegancko nawet na co dzień. A oto spis aut z mojego garażu, pozwólcie że nie będę podawał cen bo bardzo nie chce mi się szukać tych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Suzuki Swift Hybrid
Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo
Renault Megane Intens Blue dCi 115 EDC
Audi RS7 Sportback tiptronic
Peugeot 308 Allure Pack Hatchback BLUEHDI 130
Porsche 718 Cayman GT4 RS
Porsche 718 Cayman GT4 RS (2)
Porsche Panamera Turbo S Sport Turismo
Porsche Panamera Turbo S Sport Turismo (2)
Rolls-Royce Wraith Black Badge
Audi RS3 Limousine S tronic
Porsche Cayenne Turbo
Audi S5 Coupé tiptronic
Mercedes-AMG GT Black Series
Mercedes-AMG GT 53 S 4MATIC+
Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake
Maserati MC20 Coupé
Opel Vivaro Furgon Enjoy Extra Long
Opel Combo Life Elegance Plus XL
Opel Movano Furgon RWD L4H3
Opel Insignia GSI Sports Tourer 2.0 Turbo
W drodze jest jeszcze M135i, M5 CS, M4, M8 Coupe i M8 Cabrio i jeszcze jakieś inne na pewno.
Nie wszystkie z tych aut są luksusowe, ale większość tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, i tak to się żyje z tym #!$%@? ehhh
#przegryw #motoryzacja #samochody #prestiz #luksus #wygryw #samotnosc
  • 13
@2564: to znaczy z linkiem to będzie ciężko, bo linki się różnią w zależności od modelu auta
Wystarczy że wpiszesz w wyszukiwarce np. Konfigurator audi albo konfigurator mercedes itd. i masz tam konfigurator. Tylko patrz, żeby to był konfigurator na oficjalnej stronie producenta, bo często zdarzają się "konfiguratory" na jakichś porównywarkach aut, które konfiguratorami nie są.
@diagnoza-przegryw: Na wuj Ci jakaś obsrana Insignia? Dla zabawy lepsza będzie TS Plaid, co nie stać Cię już? Wirtualne cebuliony się skończyły? Czy może nie masz ochoty tyle czekać na zamówienie? A nie, czekaj...