Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Serek_von_Hochland: Ja nie wiem czy bym kupił, ale chętnie bym pojeździł, najlepiej wersją Mugen jak na fotce.

@anas_lex: Atos Prime nie jest tą samą ligą. Atos Prime nie jest kei-carem. Jest to po prostu mały samochód, więc jest zrobiony tak, jak każdy inny mały samochód, czyli tak, jak się producentowi podobało. Kei-cary natomiast muszą spełniać konkretne wymogi, co powoduje, że są ligą same dla siebie.

A co do wyglądu, to
Pobierz whiteduck - @HrabiaSerekvonHochland: Ja nie wiem czy bym kupił, ale chętnie bym pojeź...
źródło: comment_THMlEOc6baAxC2pgRL4Xj6OGsF9DAwJx.jpg
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Haha spuszczania nad tymi wszystkimi modelami też nie rozumiem bo np. CLS jest dużo brzydszy od poprzednika, X6 jest jakieś dziwne wole X5, Cayenne i Panamera i w ogóle Porsche nie są dla mnie nie wiadomo czym ( ofc. jak by mi dali za friko to bym nie wybrzydzał ale zakładamy że chodzi o zakup xD ) Tak samo jak nowy okropny SL, BMW i3 i te wszystkie ajsraj, Dla
@white_duck: Podajmy więc sobie ręce ;) Dla mnie ? W sferze marzeń auto typu Conti GT albo inne luksusowe i szybkie GT a tak schodząc na ziemię - komfortowe auto, najlepiej z automatem (jeszcze niedawno bym nie uwierzył, że kiedykolwiek to napiszę czy powiem ale doświadczenia zmieniają ludzi :) ), w ładnym opakowaniu o dobrej relacji osiągi/spalanie ;)