Wpis z mikrobloga

Czy też widzicie w kasach samoobsługowych ludzi, którzy specjalnie czekają, żeby zeskanować SWÓJ paragon przy wyjściu ze sklepu? Czy oni myślą, że jak nie zeskakując swojego paragonu a wyszli by za kimś kto zeskanował swój to Lidl będzie ich ścigał? Czy tu chodzi o test inteligencji jak układanie butelek na ladzie automatycznej?
#lidl #biedronka #zakupy #przemyslenia
Pobierz Van_Zavi - Czy też widzicie w kasach samoobsługowych ludzi, którzy specjalnie czekają...
źródło: comment_1639989666Y4dq8jn75LRZAX1BWz62EI.jpg
  • 108
@jakisprostylogin: Jak dla mnie bramka ze skanerem paragonu jest mniejszą upierdliwością niż rozwiązanie z biedronki. Tam wprawdzie nie ma bramek ale położenie własnej troby wymaga zatwierdzenia przez pracownika. Więc żeby nie czekać długo trzeba najpierw skasować produkty a dopiero po zapłacie zacząć je pakować. A to wszystko dlatego żebym przypadkiem pod żadnym pozorem nie ukardł im reklamówki albo nie próbował przemycić w torbie materiałowej gumy kulki czy jakiegoś innego wielce drogiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Van_Zavi: u mnie w Rewe w Niemczech są takie, że jest kasownik i przed nim i za nim są wagi. Kładzie się produkty na pierwszą wagę, skanuje i cyk na drugą wagę. Potem płacisz gotówką lub kartą i elo, drukuje paragon bierzesz i wychodzisz. Nie wiem na jakiej zasadzie działają te w PL.