Wpis z mikrobloga

@hp19: nope ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale będę mieć na sprzedaż cały flakon Paco Rabanne Ultrared Men, ludzie w internecie mówią że to praktycznie to samo co Ultra Zest, 100% legit no scam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emitar: szukałem, aczkolwiek głównie wśród mainstreamu, wiem że jest sporo niszy która próbuje dobrze oddać kawę, ale nie poznałem ich.

"Czysta kawa" ( ͡° ͜ʖ ͡°) otwiera się kawą słodką, choć wyraziście czarną i dość realistyczną (a przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie poznałem Kerosene Follow xD nadal jest to kawa bardziej w stronę espresso a nie latte, jak większość kawowych perfum, ale do Follow do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tekon: nie gwarantuję zaklepywania, będę się chciał pozbyć jak największej liczby dekantow/mililitrów więc pierwszeństwo będą mieć największe deklaracje
@futrzakos: poprawiam się, najpierw pomyliły mi się flakony (w PC miał jednak być ubytek 7-8 ml), a teraz jeszcze sprawdziłem poziom cieczy i jednak ubytek jest trochę większy, ok. 15 ml. Czyli dupy nie urywa, bo wychodzi jakoś 5/ml xD
@Marmite: Dość trudno jest sprawdzić dziada bez rozcinania, ogumienie jest dość mało elastyczne. Dostępność PC jest słaba, jak nie tragiczna więc nie jest tak źle jeśli chodzi o cenę. Wiadomo, nie jest to co można było dostać kilka lat temu, ale nie ma tragedii.
@tekon: jak u Marmite się nie załapiesz to mogę oddać swój dekant PC, ale to po nowym roku bo aktualnie nawał roboty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@futrzakos: niby nie ma, ale myślałem ze zrobilem dobry deal, a tymczasem zrobiłem zwykły xD bo właśnie z reguły po ok. 500 za flakon chodzą, czasem mniej, czasem więcej. No nic, i tak pójdzie na rozbiórkę, wystarczy mi z 20 ml i flakon na półce do kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)