Wpis z mikrobloga

DORUK ETERNAL GLADIATOR ADVANCED 24'' - za i przeciw do dynamiki na początek (do rzutek mam bocka)? Z tego co czytam w internetach i recenzjach to wszyscy się tylko zachwycają tą jednostką.
Ewentualnie na jakie inne modele zwrócić uwagę, aby były gotowe do zabawy po wyjęciu z pudełka (wiem, że tutaj kiedyś przyda się tylko przedłużka magazynka i zmiana muszki). Nie chcę się bawić w piłowanie portu.
#bron #strzelectwo
  • 13
@Ranger:
Zadaj konkretne pytania, to dostaniesz konkretne odpowiedzi.
Hasło "za i przeciw" brzmi jakbyś oczekiwał kolejnej recenzji, a sam przyznajesz, że przeczytałeś kilka i wszystkie pozytywne. Liczysz, że reszta internetu ma ustawione recenzje a tu dostaniesz prawdę, że jest do dupy, czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik: tak, właśnie liczę na jakieś opinie użytkowników, że to i tamto jest do dupy, ale chyba się nie doczekam () w tych pieniądzach chyba nie ma nic lepszego?
@Ranger: Bo może po prostu to jest poprawna strzelba i nie ma do czego się #!$%@?ć? ¯\(ツ)_/¯ A jak się spojrzy na cenę, co jest w zestawie i wsparcie producento-importera to już w ogóle wydaje się być najlepszą opcją.
Sam mam dokładnie ten model co wymieniłeś i jedyne co mi w nim nie pasuje, to to, że mam wersję z czarną komorą a wolałbym w kolorze czerwonym. ¯\
(ツ)_/¯
@Ranger: błagam tylko nie "jednostka", jak to czytam to mam przed oczami jakiegoś leśnego dziada w tureckim swetrze, zasiadającego w lokalnym oddziale Ligi Obrony Kraju. Jednostka to może być wojskowa, albo miary.
@wzdrygac: 4 razy droższa strzelba to najtańsza alternatywa?

@Ranger: czekam na licencję i planuję kupić tę właśnie strzelbę jak tylko będę mógł. Innych Turków bym nie zaryzykował, ale ten wydaje się być dobry
DORUK ETERNAL GLADIATOR ADVANCED 24'


@Ranger: #!$%@? kolejny turek? ile oni tam maja roznych producentów xD, ja tak mysle ze tam jedna fabryka klepie dla 5 firm xD
@Ranger: Polecam. Mam te strzelbę od ponad roku, w sumie raz tylko była na strzelnicy, ale ma same plusy, w szafie nie rdzewieje, oparta się nie wywraca, ładny ma kolor, jeść nie woła... ;) Poważnym plusem to pasujące czoki z Competition (zdecydowanie wolę czoki zewnętrzne).
Mam bo chciałem mieć też jakąś pompkę, a i tak używam wersji Competition...( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodam tylko że Competition wersja jest
e Competition wersja jest niezawodna, żre praktycznie wszystko i na razie nie narzekałem. Jednak np. do IPSC trzeba by było dużo zmienić, ale na początek to dobry wybór.

Jeżeli będziesz już chciał mieć wyniki na zawodach poza lokalnych, to będziesz raczej musiał zmienić sprzęt. Ale w tej cenie do dynamiki nic lepszego nie widziałem.


@mac_jg: jeśli się nie strzela tak ja Ty to doruk to dobry wybór. Na zawody tragiczny, bo