Wpis z mikrobloga

Mam taki problem z konsolą że nie jestem w stanie podłączyć się do WiFi 5Ghz. Do 2.4 się łączy normalnie ale działa #!$%@? (z tego co czytałem jakość adapteru wifi jest meh).
Forsuje konsolę żeby łączyło się tylko za pomocą 5G ale to i tak nie pomaga.
Wszystkie pozostałe urządzenia w mieszkaniu łączą się bez problemu i połączenie działa bardzo dobrze. Router i konsola są w tym samym pokoju, max 4 metry od siebie.
Podczas łączenia wyskakuje błąd "nw-102308-4". Sprawdzałem już go i rozwiązania tego problemu nie pomagają.
Ktoś miał podobną sytuację? Są jakieś inne rozwiązania o których nie wiem?


#ps5
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niegrzeczny_gentleman: zrób na telefonie HotSpot 5ghz (jeśli telefon obsługuje), ew. Pożycz / kup inny router.
Jak też nie będzie działać to znaczy że problem z konsolą. Router możesz zwrócić w ciągu 14 dni jeśli kupisz przez neta
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: sprawdziłem fakturę i na szczęście mam 20 stycznia wystawioną a konsolę kupiłem jeszcze w grudniu tamtego roku, więc jeszcze łapię się na gwarancję sony. Sprawdzę wieczorem tego hotspota, jak nie będzie działało to będę się już kontaktował z serwisem. Widziałem że tam trzeba dzwonić bezpośrednio do sony prawda?
  • Odpowiedz