Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak kilka miesięcy temu neuropki chciały zamykać przegrywów w obozach z powodu tego że mogą stanowić zagrożenie terrorystyczne, bo złapali zarzutkę z 4chana o talibach? xD
Śmiesznie to teraz wygląda, gdy okazuje się że sami trzymają w swoich szeregach ludzi o skłonnościach terrorystycznych.

Myślę że neuropa, najlepsze co może zrobić dla szeroko pojętej myśli lewicowej, to zamknąć usta xD mało rzeczy mnie tak zniechęciło jak czytanie wypowiedzi tych ludzi.

#przegryw #neuropa #przemysleniazdupy #wykop #wspomnienia #afera #afganistan

taguje #bekazprawakow bo wiem że to obserwujecie neuropki.
o.....i - Pamiętacie jak kilka miesięcy temu neuropki chciały zamykać przegrywów w ob...

źródło: comment_1640013948DdfadaEGGo0zanDJ5xgzve.jpg

Pobierz
  • 51
@vrim: Wiadome, sprawe z roshidą zakopujemy głęboko ( ͡° ͜ʖ ͡°) A o 4chanie to niepodobne
@olaf_wolominski: Nie wiem, czy ja nie wyraźnie piszę, czy ty po polsku nie potrafisz czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bawi mnie, że ktoś porównuje publiczne zachowanie z prywatnym zachowaniem xD To taka sama beka jak z lewactwa co ci mówi, że prywatnie nie możesz używać słowa
@olaf_wolominski:

stanowi zagrożenie terrorystyczne

Co to znaczy? Kiedy ktoś może zacząć stanowić zagrożenie terrorystyczne?
Dla mnie jak napiszesz prywatnie sobie "ale bym zabił tych wszystkich polaków/rosjan/lewaków/prawaków" to nie stanowisz zagrożenia xD
Ale jak do tego zaczniesz wyszukiwać informacje o broni, jak stworzyć bombe, etc to tak, już wtedy stanowisz. Ale samo napisanie o mordowaniu jakieś grupy nie jest zagrożeniem xD Jedynie może dla delikatnych uczuć.

To ty się zastanów czy umiesz
@wielkaberta: Czy ty specjalnie mnie w zły sposób interpretujesz czy jak? Dosłownie za każdym razem jak gadamy, wyciągasz coś co kompletnie nie powiedziałem, w najgorszy możliwy sposób XD

Bawi mnie, że ktoś porównuje publiczne zachowanie z prywatnym zachowaniem

Nie równa się

Bawi mnie, że ktoś nawołuje do ludobójstwa

Rozumiesz tą różnice czy nie ogarniasz jej?
@SirSherwood:

A gdzieś pisałem, że to incele? Na początku napisałem:

To wynika z kontekstu tematu w którym się wypowiadasz. W moim temacie porównujemy zachowania przegrywów(rzekomych) z zachowaniem neuropków.
W swojej pierwszej wypowiedzi w żaden sposób nie zaznaczyłeś że chodzi ci o kogoś innego niż ludzie o których wspomniałem w temacie(przegrywy vs neuropki).

Jeśli uważasz że przegrywy nie są odpowiedzialne za donoszenie na afganki to nie wypowiadaj się w temacie który dotyczy
@NieWiemASieWypowiem:
Wystarczy, że cofniesz sie na moim wykopie o 4/5 lat wstecz to zobaczysz co pisałem o muzumłanach XD
Po prostu cenie sobie wolność słowa na prywatnym zakresie i nie chce prawicowych oskarków, które mnie gonią bo napisałem słowo katol. Już mi wystarczą Juleczki z ich n wordem.

@wielkaberta:
Masz na myśli, że bronie zarówno konserwy, lewice i liberałów i praktycznie każdego człowieka? To tak xD
Mój cały argument jest
ale co mnie to obchodzi że w międzyczasie spadłeś na głowę.


@NieWiemASieWypowiem: XD

i nie jest to "hehe bronię każdego", tylko czyste shillowanie.


??? XD Czyli to co robi każdy tutaj? Oczywiście, że się kłóce tylko z tymi co się nie zgadzam? Nie zgadzam się z #antykaptalizm to się z nimi kłóce. Nie zgadzam się z #4konserwy też się z nimi kłóce.
Tak samo robiłem 4 lata temu jak sie nie
@m944: Właśnie nie wiem czy banują za to słowo na wykopu czy nie, więc nie użyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo jak nie używam paru innych słów z języka polskiego.
Tylko nie ogarniasz mojego argumentu. To jest forum publiczne, a nie prywatne. Juleczki, tak jak najwidoczniej tutaj prawaki xD chcą nawoływać do regulacji języka prywatnego. Na co ja mowie nie zgadzam się.
Publiczne wypowiedzi i publiczne
@SirSherwood: nigdy nie widziałem dużej liczby prawaków próbujących regulować język chyba, że jacyś bardzo konserwatywni i ich nie znam i się nie interesuję zbytnio nimi bo oni raczej w tym kierunku nic dotychczas nie zmienili, co innego lewica - a najlepszym dowodem na to jest to, że użyłeś wyrażenia "n word" bo nie wiesz czy można tego użyć na wykopie czy nie, więc w jakimś wymiarze to już zadziałało, ale już