Wpis z mikrobloga

@JustKebab: https://taiga.moe/ - nie wiem czy znasz, może Ci się przyda. Jak odpalasz anime z dysku to od razu wykrywa Ci co to za bajka i aktualizuje swoją listę. Generalnie to od jakiegoś czasu nie dzieje się za wiele w tym programie, ale tak naprawdę nie ma po co, bo wszystko działa.
Oprócz tego, że MAL zmieniał API jak wchodziło RODO czy coś takiego i chyba w 2018 albo 2019 przestało
@young_fifi: Większość serii oglądam online, bo nie chce mi się tego szukać i pobierać xD

Choć możliwe, że nie znam tajemnych technik szybkiego szukania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polskie to tylko z wbijam jak akurat nie chce mi się czytać po angielsku, bo oni trzymają w miarę dobry poziom.

Oglądam na tyle mało, że raz na jakiś czas wystarczy niewiele ręcznie zaktualizować.
Większość serii oglądam online, bo nie chce mi się pobierać xD


@JustKebab: W sumie pobierałem zarówno mając 4Mb/s (bo inaczej mulisz wszystkim neta i może się długo buforować, więc fajnie mieć na dysku/telefonie). Pobieram mając 300Mb/s (bo sezon to niewiele dłużej niż zrobienie herbaty).

No w sumie kumam, że niektórzy mogą oglądać online. Ja już od lat jestem przyzwyczajony do Taigi i tego, że widzę jakie mam serię i na dysku
@JustKebab: Dobra, teraz zobaczyłem dopiero wersję po edytowaniu. nyaa;si --> <> w wyszukiwarce i to tyle. Zwykle sortujesz po seedach. Możesz wpisać ulubioną grupę fansuberką, choć obecnie tak naprawdę coraz mniej osób się w to bawi niestety. Ale czasami tacy ludzie są przydatni, gdy oglądasz serię, która nie ma simulcastów.

W Taidze podpisasz sobie RSS i wtedy jak wychodzi nowy odcinek anime, które oglądasz w tym sezonie to możesz jednym kliknięciem
@young_fifi: No ja właśnie przyzwyczajony jestem do słabego internetu (oglądanie jeszcze jakoś szło, a pobieranie to była totalna porażka - max 1mb/s) i ciężko mi się przestawić czasami xD

Na wbijam jest pewnie łącznie ze 20 serii, więc prawie wszystko i tak oglądam po angielsku. Problemem jest to, że ja strasznie spontanicznie oglądam i nigdy nie planuję co - a jak mam coś na dysku to czasami mam wrażenie jakbym się