Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie te komentarze ,,no trochę sztywno, ja tam wolę takie bardziej luźnie


@harold97:

chronić swoją psychikę wmawiasz sobie


Ja w ogóle nie poruszam wątku finansowego. To, że lepiej jest mieć więcej pieniędzy niż mniej, w większości przypadków będzie oczywistością. Ja mam na myśli wątek czysto "ludzki", relacyjny - nie martwcie się, że nie macie takich imprezek czy lasek, bo to naprawde zazwyczaj slabe towarzystwo, z ktorym jest trudno mieć sensowny
@grzegorzo: gowno prawda - moja ex byla na tej 18tce i mowila ze to byla bardzo fajna impreza. oprocz tego striptizera (ktory byl pomyslem kilku je*bnietych kolezaneczek) to to byla normalna warszawska 18tka. popili, potanczyli i tyle. a sama jubilatka to jest bardzo spoko dziewczyna (ja sam nie znam, opieram opinie na opinii mojej bylej), a na pewno jest mniej toksyczna niz tag #przegryw
@scietydrwal: No spoko, Twoja wypowiedz oznacza tylko tyle, ze Twojej bylej sie podobalo i ewentualnie Tobie by sie podobalo :D Byc moze to sa imprezy pod Wasze rysy osobowosci i tam sie dobrze czujecie, ja mam swoje bardzo mocne przekonanie ze statystycznie wiekszosc osob ktore sie tu udziela, nie czuloby sie spoko i nie maja za czym tesknic. Dla mnie jako osoby skrajnie towarzyskiej, na wykresie roznych imprez z roznymi osobami,
@Xefirex: ja pierdzielę 18tka w wynajętej sali a wykopki podnieta jakby to była impreza na Manhattanie na szczycie Steinway Tower. Co tam jest takiego niezwykłego? Sala eventowa do wynajęcia? Stroje? Murzyn? Striptizer? (ok to z lekka mnie zdziwiło, zwłaszcza że tam chyba był chłopak tej dziewczyny). Ja miałem 18tkę 23 lata temu i też miałem ją w wynajętej sali w przystani nad jeziorem. Miałem imprezę łączoną z kolegą i koleżanką żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Xefirex: Oglądam ten filmik już 2137 raz, bo tyle razy pojawiał się na wykopie. I za każdym razem mam taką samą refleksję - pieniądze niby są, stolica, silenie się na światowość... ale ostatecznie wszystko to jakieś takie przaśne i cebulackie xD

@Lolenson1888: i drętwe. Mega drętwe i wszyscy jakby tam za kare. Jak coś jest przaśne i cebulackie to ludzie najczęściej i tak się dobrze bawią.
Tu mamy jakaś bandę