Wpis z mikrobloga

Raczej każdy zna mój stosunek do szwabów, więc event skomentuje tylko uśmieszkiem :)
Ale dość istotną zmianą ma być sposób przeprowadzanie rerunów. Mianowicie przy rerunach nie będą dochodzić nowe okręty, nagrody w sklepie mają wymagać mniej punktów i ma być specjalny itemek który będzie pozwalał na eventowe budowy z pominięciem kostek i golda. W sumie zmiana moim zdaniem na plus, bo nic tak nie irytowało jak potrzeba marnowania kostek, bo doszły dwa nowe okręty.
I co równie ważne, w 2022 mają być 4 okręty UR z budowy, więc niech byty wyższe mają w opiece nasze kostki || No i już czuje ten powercreep, pewnie pod koniec przyszłego roku NJ i FDG będą uznawane za t1-t2 w tierlistach, mimo że teraz są t0 xD


#randomanimeshit #anime #azurlane #foch
Hajak - Raczej każdy zna mój stosunek do szwabów, więc event skomentuje tylko uśmiesz...

źródło: comment_1640110013wE4M5Sg7KW37YrPmGi0A07.jpg

Pobierz
  • 4
@Hajak ja zrozumiałem to tak że tylko niektóre reruny będą bez nowych statków, część będzie w starym stylu, a te 4 UR w przyszłym roku to łącznie z rerunami (spodziewam się shinano). Chociaż mogłem coś źle zrozumieć bo byłem w opór #!$%@? jak zobaczyłem te niemiecki abomimacje zamiast spodziewanego Soyuza xd

A i raczej NJ nie spadnie, nawet jak dodadzą więcej nowych pancerników to raczej o innych rolach niż DPS dla bossa,