Wpis z mikrobloga

Dołączam do listy otrzymanych paczek. Takie oto cudo dostałem od Mireczka @Greviz . Trochę się obawiałem, jako, że to moja pierwsza wykopaka, ale nie było czego. Po pierwsze cudowny list, dawno nie dostałem ręcznie pisanego i tak autentycznego listu, dziękuję <3 Typowo męski list, konkretny, gdzieś tam przekreślonko, uwielbiam autentyczność i to mnie chwyciło od razu (). Potem było równie cudownie, pełen pakiecik na pizze. Jako, że uwielbiam robić pizze, to premium oliwa, oliwki (jak mistrz @Greviz napisał - prosto z ateńskiego targu) czy dżordże wjadą na stół w najbliższym czasie () Poza tym skarpeciochy kolarskie co by na szosie i trenażerze stopy oddychały, to jeszcze poprawi komfort, takich jeszcze nie mam, więc super trafiłęś, dzięki! No i książka na deser, będzie na dłuższe posiedzenia, trafione w punkt, skoro tam jest wszystko co chcę wiedzieć o geopolityce ( ͡º ͜ʖ͡º). Jednym słowem paka idealna, pięknie spakowana (przyznaj się @Greviz, że nie pakowałeś sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)), nawet kociołek coś z niej ma. Dziękuję!

#wykopaka #pokapake
Pobierz
źródło: comment_164012238938yAswM4kQvYNoDyBe8uh8.jpg
  • 5
@kolargolo: podawałem taśmę to liczy się jakbym pakował sam ( ) Cieszę się że się podoba i w sumie że dotarła w całości, trochę się stresowałem o oliwę, albo że mąka się rozwali po całej paczce xD