Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Białek odwołaj ekipę sprzątającą bo mój Mirkołaj z #wykopaka pozamiatał. Od mojego anonimowego darczyńcy dostałem prezent wspanialszy niż mogłem sobie wymarzyć. Tak się sklada, że przed otwarciem paczki byłem na ściance wspinaczkowej i patrzyłem jakie ludzie mają worki na magnezję, bo z różowym szukaliśmy czegoś dla mnie. Wracam do domu otwieram wykopake a tam customizowany woreczek na magnezję. I to jaki!!! Mirkołaju to był strzał w 10. Do tej pory zbieramy z różowym szczęki z podłogi. Woreczek nie dość, że nawiązuje do jednego z moich zainteresowań to ma jeszcze nadruk z nawiązaniem do 3 innych rzeczy. Do worka było dołożone wypełnienie w postaci kostki magnezji. Poza akcesoriami wspinaczkowymi mój darczyńca zadbał również o trening intelektualny w postaci książki "Kosmos", która po wstępnym przejrzeniu wydaje się bardzo interesująca. Paczka wypelniona została kosmicznymi słodyczami w postaci gwiazd, drogi mlecznej, marsów i snickersów. Każdemu życzę otrzymania tak spersonalizowanej i trafionej paczki jaką ja otrzymałem. Niestety mój Mikołaj pozostał anonimowy, ale mam nadzieję, że to przeczytasz bo prezent jest ekstra.
Pobierz GianlorenzoB - Białek odwołaj ekipę sprzątającą bo mój Mirkołaj z #wykopaka pozamiata...
źródło: comment_1640122551RQkEes0QQlzuJb8JGCBGcQ.jpg
  • 4