Wpis z mikrobloga

@MarsxPL: północny wschód. Będziesz mieć ciemniej, ale latem nie będziesz się #!$%@?ć na upały.
Też wybrałem wschodnie mieszkanie, a miałem taki sam dylemat (tylko, ze z ogrodem).
Latem w PL potrafi przypierdzielić, a co to za przyjemność odpoczynek w ogrodzie w pelnym sloncu. Ksiazki nie da sie czytac, bo zaraz jestes przypalony i zmęczony
@MarsxPL: Zachód. Nie ma nic gorszego niż północny wschód ()
No chyba że zależy ci o chwilowe słońce o 5 rano a potem ciemnice i zimno to w ogóle kup se w piwnicy.
@MarsxPL mieszkanie z ekspozycją wschodnią będzie chłodniejsze latem.
Ja osobiście takie preferuje także dlatego, że poranne słońce daje mi boosta i wprawia w dobry humor tuż po przebudzeniu zaś popołudniu gdy chcę odpocząć to poprostu drażni.
Ale to kwestia indywidualna i musisz samemu zdecydować co wolisz, bo niektórzy lubią kąpiele słoneczne popołudniami.
Mieszkania będą podobnie naświetlone, tylko w różnych porach dnia inaczej.
To jest totalnie indywidualna sprawa. Ja u siebie celowo wywaliłam sypialnie prosto na zachodnią ekspozycje, zamiast wschodniej (wbrew powszechnej praktyce), bo wstaję późno i mnie wkurza światło od rana. Dodatkowo mam w opór roślin, którym wschodnie słońce by się przydało, a w obecnym mieszkaniu niestety ale nie dostają z rana światła, bo są zakryte roletami, żebym ja mogła spać.

Uwielbiam zachodnie słońce i jak nie śpię to nie znoszę gdy mi ciemno