Wpis z mikrobloga

@dominowiak: nie mam pojęcia, teraz to grosze pewnie kosztuje. Ale powiem szczerze, że procek jest mocarny, bo 4,5 ghz robiło od tak, a powyżej to trza by było zrobić delid i ciekły metal - nawet kupiłem urządzenie i ciekły metal, ale później uznałem, że se złożę nową platformę na 11600k. W sumie to nie widzę różnicy w wydajności na 1440p. Może grafikę bym musiał zmienić, ale ładować 7k pln to przesada
@dominowiak: napisałem, opłacisz cały miesięczny rachunek i zostanie na wódkę. Dlatego te grafiki tak drogie, bo to kopalnia kasy za darmo, nic nie robisz, a kasa się nabija. I na zimę dochodzi plus, że w pokoju będziesz miał 23 stopnie, skręcisz wentylatory i nic nie będzie słychać, że komp chodzi.
@dominowiak: Ja jadę na H61M cały czas. Już druga płyta ze śmietnika :D Teraz kupiłem uszkodzoną za 15zł z chipsetem H77 i zamierzam zrobić upgrade bo ma 4 gniazda na RAM i będę miał 24GB jak ją naprawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy opyla ci się to sprzedawać jak nie potrzebujesz dużo szybszej maszyny teraz. Dostaniesz jakieś grosze.