Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu mam konsole i jest nią #xbox i to był zdecydowanie bardzo dobry zakup. Zostawię te opinie dla pctowcow którzy się wahają czy brać konsole i czy Xbox to dobry wybór.

Także jak się wahacie i macie wolna kasę to bierzcie xboxa (w standardzie 2 pady i jakieś gierki) oraz obowiązkowo bezprzewodowa myszkę i klawiaturę. Dlaczego? Dlatego ze Xbox i cześć gier jest z tym kompatybilna!

Jezu to było dla mnie takie odkrycie, ze wow. Na serio Xbox to PC do grania i mam nadzieje ze obsługa myszki i klasy będzie powoli standardem, bo granie w #halo na dużym tv na myszce i klawie to #!$%@? mistrzostwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O #gamepass nie będę wspominał, bo to oczywista zaleta.

Natomiast sama konsola jest mała, cicha i bezproblemowa w działaniu. Polecam :)
  • 13
@daeun Jeśli pytasz o #xcloud, to odpowiedź może być tylko jedna - to zależy. Od tego gdzie mieszkasz, od dnia - użytkownicy często piszą, że niekiedy działa słabo, a w dniach następnych już dobrze, od tego przez co uruchamiasz chmurę - przez aplikację mobilną, aplikację pc albo przeglądarkę czy nawet od tego jaką grę uruchamiasz - każda może działać inaczej, np. FH5 jest ogólnie chwalona za działanie, a w takim PES21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Doesnt_Know: Nie no świetny pomysł. Bardzo sensowny.
Po co (mając PC) kupować PlayStation czy Switch-a i grać na grach których nie ma na PC kiedy można kupić Xboxa i grać na tych samych grach. Genialne.