Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór.

W nawiązaniu tak jak obiecałem w poprzednim wpisie - https://www.wykop.pl/wpis/61606977/dzisiaj-mam-rozprawe-o-14-za-brak-maski-trzymajcie/

Daję dokument, który otrzymałem z sądu (dopiero 21 Grudnia 2021r.). Wygrałem rozprawę o brak maski. Teraz oczekuję na zwrot zasądzonej mi kwoty 1500zł. Podejrzewam, że jeszcze sobie poczekam.

Wstawiam też Wam linię obrony, którą poszedł mój obrońca. Jeśli ktoś potrzebuję kontaktu do prawnika to chętnie polecę.

W tej chwili też już byłem dwa razy zatrzymywany przez "gestapo milicję", gdzie pomógł tzw. "inny dokument", czyli dokumentacja medyczna. Co prawda jest to bezprawne w dalszym ciągu i nie powinienem w ogóle tego pokazywać milicjantom, ale jako, że się śpieszyłem to wybierałem - ludzką drogę. Nie dostałem żadnego mandatu ani wniosku do sądu.

Wszystkim Mireczkom życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Szczęścia, miłości i spełnienia marzeń.

#koronawirus #milicja #gestapomilicja #covidioci
W.....y - Dobry wieczór. 

W nawiązaniu tak jak obiecałem w poprzednim wpisie - htt...

źródło: comment_1640283577aS1YQFvwuFoQbxn4n7KLdZ.jpg

Pobierz
  • 47
@lolex: Zwykłem mawiać, że jesteśmy teraz karani za "prawo do oddychania". Tak jak już w poprzednim wpisie pisałem, że trzeba walczyć o swoje prawa bo to nie chodzi tylko o samego siebie, ale głównie o innych ludzi. Jeśli nikt nic nie będzie robił to nic się nie zmieni. Wielu ludzi narzeka na Polskę, a to jest głównie wina Polaków, że nie angażują się politycznie. Pisał o tym już ponad 100 lat
W tej chwili też już byłem dwa razy zatrzymywany przez "gestapo milicję", gdzie pomógł tzw. "inny dokument", czyli dokumentacja medyczna


@Wojownikprzeklety: Masz cokolwiek sensownego, czy też serio policjanci łykają ten świstek który sam sobie się wystawia? Było coś ciekawego w uzasadnieniu ustnym?