Wpis z mikrobloga

Szatan może czaić się wszędzie. Cz. 12

Przed wyjazdem z kempingu poszedłem skorzystać z kibla. Był to murowany przybytek w stylu Rosyjskim, czyli na skoczka narciarskiego. Gdy tak kopiowałem pozycję Małysza usłyszałem dobiegający stuk od dołu kloacznego. Jak by ktoś młotkiem uderzał pod ziemią w fundamenty. Szybko się ogarnąłem i wyszedłem na zewnątrz a tam usłyszałem to samo stukanie.
Okazało się że rwąca rzeka poruszała jakimś sporym kamieniem który uderzał w skałę która była prawdopodobnie pod wychodkiem.
Wtedy przypomniałem sobie jedno z podobnych zdarzeń z mojego życia.

Po skorzystaniu u siebie w mieszkaniu z ubikacji spuściłem wodę, podszedłem do umywalki umyć ręce. Gdy nachylałem się nad zlewem wydawało mi się że słyszę jakieś dziwne odgłosy. Zakręciłem wodę i wsłuchiwałem się dalej. Przez chwilę było słychać tylko szum napełniającej się spłuczki, gdy znów usłyszałem wybijany nie tuzinkowy rytm, teraz ewidentnie dochodził od strony pojemnika od wody.
Nachyliłem się nad nim wsł#!$%@?ąc się, rytm muzyczny ewidentnie dochodził gdzieś okolicy muszli. Pomyślałem wtedy że to pewnie napełniająca zbiornik woda wydawała te rytmiczne uderzenia. Aby to potwierdzić przyłożyłem ucho do zbiornika, a on przemówił...
-DU... (“ty” po Niemiecku)
-JA?! Odpowiedziałem odruchowo i zdziwiony i przestraszony odskoczyłem od kibla. Serce mi prawie stanęło i w ułamku sekundy pomyślałem że sam Adolf opętał moją spłuczkę.
-DU HAST.... (Ty masz...) Moje myśli teraz biegły niczym błyskawica, co jak niby mam?
-DU HAST MICH....(Ty masz mnie) No pewnie że cię mam.... bo jesteś moim kiblem. Zaskoczony dodałem w myślach.
W tym momencie spory szum od napełniającego się zbiornika nagle ustał.
W tedy od razu poznałem ten przerywany rytm i powtórkę słów zaczynających się od Du.
Sąsiad z dołu po długiej nieobecności wrócił i puścił utwór Rammsteina a kawałek powyżej spłuczki jest wywietrznik od łazienki...

Życzę Tobie aby te święta i nowy rok nie były gówniane i obyś miał tyle samo bezpiecznych powrotów co wyjazdów. Dziękuje Tobie że czytasz moje wpisy i komentujesz. Trzymaj się.
#motocykle #mpetrumnigrum #podroze
  • 12
@josoof Dla ciebie wszystkiego co najlepsze i dużo zdrowia.
Przepraszam że nie przesłałem życzeń prędzej ale myślałem że byłeś wśród wołanych.
W nowym roku satysfakcji z pracy tylko po 8h.( ͡° ͜ʖ ͡°)