Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć co dziwki, vesemir uśmiechający się rubasznie jak typowy janusz, a teraz leszy XDDDDD (nie wiem ile iks de by się tu nadało, ale dużo) robią w kaer morhen? Przecież to zaprzecza wszystkiemu XDD Myślałam po pierwszym odcinku, że jest źle, ale takie rzeczy to się nawet fizjologom nie śniły, a ja naprawdę potrafię dużo wybaczyć.

W kolejnych odcinkach plują jeszcze bardziej fabularnie w twarz? Da się? Czy cokolwiek jest jeszcze tak jak w książkach, bo widzę, że odpłynięcie totalne i nie wiem co oglądam? #wiedzmin #witcher #netflix
Pobierz lunaria - Może mi ktoś wytłumaczyć co dziwki, vesemir uśmiechający się rubasznie jak ...
źródło: comment_16402910877BZyZfV5iQ90PcrlN5hUVD.jpg
  • 30
@JaktologinniepoprawnyWTF: czytam/słucham audiobooków raz w roku w ramach tradycji, a oni mi nóż prosto w serce tak (,) zazdroszczę ci, żyjesz w błogiej nieświadomości co oni zrobili i tu już nawet nie chodzi o castingi tylko absolutne zmienianie charakteru całych postaci, charakteru miejsc i wszelkiej logiki (,)
@lunaria: Muszę przyznać Ci rację. Nie wiem kto pisał ten scenariusz ale są momenty zupełnie bez sensu. Totalnym hitem jest egzekucja Cahira gdzie Yennefer ma go skrócić o głowę a zamiast tego rozcina mu kajdany i mimo obecności królów północy (gdzie ich straż?!?!) i czarodziejów udaje im się uciec ot tak sobie. Jakim k** cudem? Jeszcze Yennefer jest bez magii żeby było śmieszniej. Ot tak sobie odjeżdżają na koniku który się
@reveil: sdjklsjdskldjakldjad XDDDD nawet się nie wkurzę za spojlery, bo ten serial już mam tak głęboko w rzyci jak się tylko da :D wszystko to, co napisałeś brzmi tak absurdalnie, że brak mi słów XDDD dlaczego, dlaczego, przecież to nie było nic trudnego, wziąć opowiadanie albo historie z ciri i przełożyć to na serial, to nawet to #!$%@? XD
@ivett84: właśnie yen nie ma mocy, coś przebąkują, że jest spokrewniona z falką i stanowczo za dużo w tym serialu absurdalnych powoli soczewek. muszę zmienić podejście i oglądać to jako idealny przykład gównianego midasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lunaria: Tam chyba z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej. Pełno absurdów, jak np. teleportujące się konie czy Ciri nagle rzucająca zaawansowane zaklęcia (no bo wystarczy przecież powtórzyć słowa), całkiem zmasakrowana fabuła, jakieś wątki totalnie z rzyci wzięte (np. monolity, demon starej baby opętujący ludzi...) i niemal wszystkie postacie przerobione tak, że z książkowymi pierwowzorami mają wspólne co najwyżej imię. Zresztą, poczekaj tylko aż zobaczysz świątynię Melitele i matkę Nenneke (:DDD),
@daedalus_pl
@Zborro jestem już w piątym odcinku, przeskipowuje sobie co jakiś czas, bo XD nie wiem jak im się udała ta wisienka na torcie, ale XD nudzę się tak, że cholera XD nawet nie chce mi się konkursu na najbardziej absurdalny pomysł prowadzić, skoro to takie miałkie, żałosne i bez wyrazu. Potwory nie wystarcza, więc je zmutujemy (viva la wiedzmin1, na którego absolutnie nie narzekam!), Jaskier rewolucjonistą sam z siebie? A co