Wpis z mikrobloga

@bunkrowniema: Ja grałem z 3-4 lata temu i bardziej mi się podobało niż te 20 lat temu bo jako dorosły można lepiej docenić fabułę i klimacik. A gameplayowo nadal zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet takie smaczki jak to, że shotgun świetnie sprawdza się na średnim dystansie(tak jak w rzeczywistości, a nie jak w wielu grach, gdzie strzela do 1 metra a potem kule znikają) i w
@bunkrowniema: gram co roku jak pada pierwszy śnieg i zgadzam się z @Asd15 - gra się dobrze zestarzała, fabuła jak na zwykłego shootera dobrze napisana (i warto się z nią zapoznać będąc już dorosłym, za dzieciaka nieznając angielskiego myślałem, że to coś o narkotykach i tyle ^^), gameplay nadal bardzo dobry, a jedyna rzecz, która wyraźnie odstaje na minus to jednak nakładane bitmapy z twarzami na głowy ludków. Ale i tak
@s-k-fantasyfactory: wlasnie skończyłem jedynke po raz kolejny po 20 latach, nic sie nie zestarzala. Co wiecej uważam, ze nawet gralo sie trochę trudniej niz kiedys mimo, ze wtedy gralem na kulce, pewnie dlatego, ze obecnie znaczaco obnizono domyslny poziom trudnosci w grach.
@s-k-fantasyfactory: gdy zobaczyłem wymagania tej gry gdy wychodziła to mi kopara opadła. Jakieś pentiumy II i inne cuda wianki, a sam grałem na jakimś bieda athlonie z nawet nie wiem jaką grafiką i pamięcią 32mb.
Gdzie tego starocia sciągnąć w polskiej wersji? Jakiś warez, nie?