Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
28 lat i nigdy nie pracowałem, i powiem, że nie czuję żadnego wstydu, bo co niby robię coś złego? Przecież Wy wszyscy i tak umrzecie pracując lub nie, mówicie o godności, a zgnijecie pod ziemią razem z nią czy bez niej. Zostałem siłą sprowadzony na ten świat i nie zamierzam z nim walczyć, będę płyną i pasożytował, bo pasożytnictwo jest częścią natury i nikt nie krytykuje jemioły, że jest taka, ona po prostu jest i ja też jestem.

#neet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c52ecbddfc93000ae0e70f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 49
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i z czego żyjesz?
Jak masz łeb do interesów to spoko, ale skoro wspominasz o neetowaniu to trochę wątpię.
Generalnie twój wybór, ale ludzie z takim podejściem często oczekują, że ktoś ich powinien utrzymywać (często państwo za pieniądze tych którzy pracują bo im sie należy, a na takich ha tfu).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale z czego robisz problemo? Znam 3 osoby, które nie pracowały w życiu i żadna nie okazuje wstydu. Na stare lata będziesz motywacją dla innych i "tymi co mają gorzej" :) Termin "pasożyt" wymyśliliśmy my, ludzie, dlaczego zakładasz, że w świecie roślin jemioła też jest pasożytem? Nie jesteś neetem tylko zwykłym leniem :)
  • Odpowiedz