Wpis z mikrobloga

Prosze mi przypomniec ktory obecnie mamy rok bo nie wiem czy zyje czy mi sie wydaje xD
Do czego zmierzam.... wczoraj prawie sie nabralem na zakup drukarki od HP z serii Neverstop bo tonery w smiesznie niskiej cenie 45 zl na 2.5k strony wydruku to sobie mysle kupuje i bede mial! No juz prawie klikalem zakup a tu zonk #!$%@?, drukarka za 1000 zł bez opcji dwustronnego wydruku xDDDDDDDDDDD

No #!$%@? mowie wam, zawsze uwazajcie co chcecie kupic od tej firmy jesli chodzi o nowy sprzet. Jak nie #!$%@? abonament na drukowanie to brak duplexu....

#hp #drukarki #gorzkiezale #przestroga
  • 6
@Stingeree: Ale wiesz, że z tego "abonamentu" nikt Cię nie zmusza korzystać? To jest rozwiązanie dla osób, które chcą mieć #!$%@? w to aby pamiętać o zakupie tuszy, wtedy kupują Instant Ink i mają zawsze na czas dostarczone tusze gdy stare kończą się w drukarce.
Osobiście z tego nie korzystam, ale wydaje mi się to spoko opcją. Jak kogoś stać na taką opcję to pewnie będzie zadowolony.
drukarka za 1000 zł bez opcji dwustronnego wydruku xDDDDDDDDDDD


@Stingeree: lol, jak kupowałem laserowego Brothera to zaakceptowałem tylko druk jednostronny bo cena była śmieszna 300-400ziko, ale za 1k XD