Wpis z mikrobloga

pewnie o to, że skoro ktoś pisze SMS zamiast dzwonić, to znaczy, że nie chce rozmawiać, bo go to stresuje. sporo jest memesów ze strachem przed dzwonieniem

ludzie, którzy oddzwaniają bez uprzedzenia na SMS są #!$%@?


@Iliilllillilillili: Pisanie smsów zajmuje więcej czasu, jak to sprawa zawodowa i chcę szybko załatwić to mam #!$%@? czy kogoś stresuje rozmowa przez telefon. Jak ma z tym taki problem, to niech pracę zmieni.
@Blinddy
tu nie chodzi o strach, ale skoro ja piszę zamiast dzwonić, to chyba przekaz prosty, że nie chcę rozmawiać. ludzie uwielbiają przy okazji telefonu jeszcze #!$%@?ć sobie o innych rzeczach, a taki SMS przynajmniej to ukróca, a odpowiedź można dać później jeśli jest się zajętym. szanuj mój czas i nie zmieniaj metody komunikacji.
ja jak piszę, a ktoś nagle oddzwania, to po prostu nie odbieram i problem z głowy xD

@
że skoro ktoś pisze SMS zamiast dzwonić, to znaczy, że nie chce rozmawiać, bo go to stresuje


@Iliilllillilillili: Niekoniecznie musi zaraz stresować. Ja na rozmowę przez telefon traktuję zupełnie naturalnie, w wielu sprawach wolę przedzwonić i pogadać. Szczególnie, jeśli temat jest bardziej skomplikowany i pisanie wiadomości przekształciłoby się w wymianę kolejnych rozdziałów powieści. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak jeśli piszę, a nie dzwonię, oznacza to, że po