Wpis z mikrobloga

Podczas gdy zgniła zachodnia cywilizacja przeprowadza najważniejszą misję kosmiczną XXI wieku, minister edukacji w Poorlandii, gdzieś na wschodzie Europy, w imię bólu dupy lewactwa, wprowadza do szkół kolejny, służący do indoktrynacji i robienia młodzieży wody z mózgu gówno przedmiot.

W Poorlandii dzieci mają się uczyć o tym, że ich kraj jest Chrystusem narodów, o tym jak był pomiatany przez wszystkich w całym okresie swojego istnienia, o tym że unia zła, a rząd gut. Ogólnie to lepiej żebyś nie zadawał zbyt wiele pytań, władza przecież lepiej wie co dla ciebie dobre, po prostu nie próbuj poszerzać swoich horyzontów.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #oswiadczeniezdupy
StarySer - Podczas gdy zgniła zachodnia cywilizacja przeprowadza najważniejszą misję ...

źródło: comment_1640433886Voqf0wq9NeG7OpXRJO4rlh.jpg

Pobierz
  • 20
@StarySer: Czornek musiał był kiedyś Korwinistą i to taką upośledzoną wersją xD Jedna różnica Korwiniści to przeważnie arcyruchacze i brzydzą się lewicowością w Pisie a wielu wyrasta z niesprecyzowanego pierdu pierdu o wolności, homosiach i rozwalaniu unii od środka.
Takie bajki to słyszałem w wieku 15-18 lat a potem u postjehowych. Te argumenty - jak krytykują to znaczy że my mamy rację bo lewaków dupa piesze kiedy dajemy pokarm duchowy a
To brzmi jak prawicowy wysryw z Wykop.pl a nie wpis ministra edukacji.


@Frasad: A jest coś, co oni publikują i to tak nie brzmi? Kiedyś mówiono, że w USA to tak fajnie, bo ci politycy mówią do ludzi prostym językiem, a nie jak u nas, że niewykształcony nie zrozumie, wykształcony w sumie też tego słuchać nie może, bo rozciągają krótką myśl na 10-minutową wypowiedź. A teraz mówią w języku tych wszystkich
Nie znam programu tego przedmiotu... Pisiorem nie jestem, ale jak sobie pomyślę, że przez całą szkołę do 19 roku życia nigdy na lekcji historii nie doszedłem do XX wieku... To na prawdę coś trzeba zreformować :) mezopotamia i starożytny Egipt przez te lata był opanowany perfekcyjnie... Za to, że pakt Ribentrop-Molotow na lata zniszczył Polskę nie dowiedziałem się nic...I o komunizmie w Polsce po 45r też nic. Najłatwiej krytykowac wszystko, ale czasem
No kto by się spodziewał, że prawica będzie indoktrynować dzieci w szkołach.


@Ordo_Publius: dajcie już spokój z tym nazywaniem polskich komuchów ,,prawicą", degradują wszystko co jest wartościowe: edukację, rodzinę, niezależność, pracowitość, pluralizm, chrześcijańską wiarę, ambitność, zaradność, patriotyzm, również gospodarczy itd, itp.
@StarySer: Ech, zamiast od nowa zbudować system edukacji #!$%@?ą kolejnym gówno-przedmiotem w planie lekcji, żeby dzieciarnia jeszcze więcej czasu marnowała. Mamy historię, jest ten nieszczęsny WOS, a nawet jakaś hybryda tych dwóch czyli Historia i Społeczeństwo. No ja #!$%@? xD