Wpis z mikrobloga

@wojciech11: Słyszałem że jest strasznie wolna rozgrywka w rdr, no ale z drugiej strony kingdom wygląda na troszkę kwadratową grę, widać że nie tworzyło jej duże studio.

Widok z pierwszej osoby jest dostępny na series s?

100 złoty to chyba uczciwa cena, będą to moje największe wydane pieniądze na grę :x
@Fantastyka: Jednakże nie każda gra spodoba się każdemu graczowi, ja bardzo cenię sobie otwartość rozgrywki, możliwość grania bez wykonywania fabuły i na różne sposoby.

Jak da się wybić całą wioskę to biorę to xD
@Lesrley: Z widokiem to nie wiem, w obie grałem na PC.
RDR jest wg mnie dużo bardziej immersyjny. Dużo sposobów na interakcje z otoczeniem, sama eksploracja świata daje dużo frajdy, wiele ukrytych easter eggów, fajnych smaczków, ciekawe wątki poboczne a na dodatek świetny wątek główny. Oczywiście KCD też złą grą nie jest, lecz wydaje mi się bardziej wymagającą, długo zajmuje nauczenie się technik walki, zebranie ekwipunku itd. Przez pierwsze kilka godzin
@wojciech11: Jakby nie patrzeć to praktycznie każda gra od Rockstara mi się podobała i jest to godny zaufania producent ale bardziej martwię się właśnie o granie na konsoli bo od Wiedźmina 3 się odbiłem ze względu na sterowanie oraz od Fallouta 76 ze względu na wywalanie gry...na PC bym brał bez zastanawiania się :x
@wojciech11: "Protagonista nie tylko odstrzeli swoim wrogom kończyny, lecz także dosłownie „rozsadzi” im głowy, co będzie możliwe choćby przy użyciu strzelby. Ponadto do gry powróci znany z poprzedniej części serii system Dead-Eye, w którym czas zwolni, a my będziemy mogli oznaczyć wybrane cele, które następnie nasz podopieczny wyeliminuje w iście błyskawicznym tempie."

Jednak muszę to mieć, czytam też że widok FPP również dostępny, będzie zabawa :)
@Lesrley biorąc pod uwagę tylko tą dwójkę to złego wyboru nie ma, nie ważne co wybierzesz. Kierował bym się na twoim miejscu settingiem, czy hardcorowe średniowiecze czy może ameryka i kowboje bardziej ci pasują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: RDR to jest gra która zmiata wszystko z planszy. Mogę powiedzieć że wyprzedziła epokę. Interakcja ze światem czy ilość detali jest przytłaczająca.

Nie jest to gra dla każdego bo rozkręca się bardzo wolno ale zdecydowanie obowiązkowy tytuł do ogrania.

Kingdom come jest dobrą grą ale zwycięzca może być tylko jeden
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: Właśnie skończyłem KC:D grając po mojemu, czyli robąc wszystko co się da - szczerze mówiąc to się już końca nie mogłem doczekać. Grając w podobny sposób w RDR2 nie doświadczyłem takiego problemu.
I nie zrozum mnie źle - KC:D to świetna giera, ale przez ograniczony budżet czuć jednak rozwleczenie i powtarzalność. Jak chcesz potraktować ją liniowo, przelecieć główną fabułę okazyjnie robąc niektóre sidequesty, to sprawdzi się znacznie lepiej niż jako
@Zwanek: Ja tam właśnie dla fabuły to raczej nie będę grać, bo mało co mnie potrafi mocno zainteresować ale lubię się pobawić....pozabijać ludzi na różne sposoby, uciekać czy bawić się w chowanego xD

Dlatego chyba najpierw RDR sprawdzę, bo ta gra da mi chyba więcej zabawy :)
@Lesrley Sam gram w RDR2 na series s I można grać z trybu pierwszej osoby. Jak się lubisz bawić w chowanego to jak za dużo popełnisz przestępstw to będą cie szukać łowcy nagród by cie zabić ( ͡º ͜ʖ͡º) co do gierki to wszyscy narzekają, że wolna, że wszystko ma swoje animacje. A ja kurcze uwielbiam taki luźny, wolny tryb gier gdzie można się wczuć i gorąco