Wpis z mikrobloga

Nie grałem z 3lata w #wot jaki czołg VI warto odebrać? Tak, aby dalej rozwijać do X? Pewnie coś co męczarnią jest, tak jak kiedyś francuska gałąź z AMX40 na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Jaką arte dla fanu polecacie poza tą brytyjską w której mnie wkurzał zawsze zasięg.
  • 10
@stresS jako koneser kwadratów mogę powiedzieć że amerykański 8 tier jest bardzo fajny, 9 ok, 10 znów bardzo fajny. Na 7 tierze króluje niemiecka maszyna. A jak chcesz ciekawą linię normalnych czołgów to polecam is-4, jak trafisz nowszych graczy to za #!$%@? cię nie przebiją, zabawa zaczyna się już od 8 tieru, wystawy zrobić "niepoprawny" side scrap.
@McRoyal: IS-4 z tego co pamiętam był dobry, ale za czasów rozbicia drzewka na IS-7 i 4 później stał się crapem, nie wiem czy coś się zmieniło. Poza tym droga do tego czołgu to udręka. Obecnie robię Lewandowskiego, którego dobrze wspominam oraz włoskie medy. Chciałem jeszcze ogarnąć szwedzkiego TDka, ale tam do VIII, to też pamiętam katorga była.
@stresS is-4 dostał jakiś czas temu buffy, więc opinia crapa jest dawno nieaktualna a droga nie jest zła, 7 i 8 tier mi się podobał nawet, 9 na stoku faktycznie gruz ale z topowymi modułami jest ok. Ogólnie imo warto zrobić linię.