Wpis z mikrobloga

@Degrengolada24: Ja naprawdę nie rozumiem logiki redakcji. Ktoś mi na facebooku dał mi taką odpowiedź po tym jak się spytałem co się stało z obiecanymi pełniakami:
"Co ty, oni już Ci nie dadzą pełniaków. Ledwo ten magazyn sprzedają, by wyjść na 0. Zauważyłem, ze co nowy numer, to więcej reklam jest, czasami nawet i po 2-3 strony bez przerw. Oni kompletnie robią wszystko "na odwrót". To, czego oczekują czytelnicy, to robią
@NiccyWolf: Akurat o YouTube nie narzekam, trzeba iść z czasem, coraz mniej osób czyta newsy, szczególnie na zagranicznych stronach, gdzie #!$%@?ą farmazony, tworzą tak zwane "rage-clicki". Ludzie wolą dowiedzieć się informacji o grze od youtubera którego znają niż randoma który nie dostał się na staż do NYT.
O to nie mogę się czepiać CD-Action, może inaczej, nie mogłem. Strona była mała ale konkretna, czysta i czytelna. Teraz sam wspomniałeś, #!$%@? publiczkę
@Degrengolada24: Ich kanał YT ma dwa problemy: Oni chcą być za bardzo TVGry (co im się nie udaje co widać po wyświetleniach) oraz...cóż zrobili go o wiele za późno. Mamy (jeżeli chodzi o polską stronę YT) TVGry, arhn.eu, Quaz9 czy (od biedy) Zagrajnik. Gdyby zrobili YT tak między 2009-2011 i oczywiście w niego włożyli prace to byli by teraz na poziome przynajmniej Quaza. A teraz to tylko try-hardy są z takim
@NiccyWolf: na ich obronę, oni niby Bauerowi już parę lat temu mówili że trzeba robić filmiki na jutubie, ale ten ich zlał, bo ma w portfolio jakichś jeleni którzy się tym zajmują więc nie chciał dodatkowej konkurencji.
Prawda jest taka, że w tym całym CD-A to zostały jakieś pryszczate lochy i stulejarze o równie #!$%@? nickach. Kiedyś był Allor, gem, ten frajer Mac Abra aka smg którego jak dziecko trollowali w