Wpis z mikrobloga

Ej, #rozowepaski, też tak czasem macie, że jesteście w domu, stanik was gniecie ale w sumie t-shirt jest git i może zostać. I zamiast zdjąć ten t-shirt, potem stanik i znowu założyć t-shirt, to robicie jakieś wygibasy, żeby zdjąć najpierw szelki stanika nie zdejmując koszulki, po czym obrócić go, rozpiąć na brzuchu i wyjąć? Czy tylko ja tak robię? XD #gownowpis
  • 17
@Olivvka98: Cudowne uczucie () Robię tak samo.
@Niedzwiadek_bambusowy: Ja jestem płcią żeńską i od tego nie ucieknę ale teraz w zimie mam luźne bluzy i swetry i nie muszę się drapać ze stanikiem bo zawsze mnie uwiera i nikt nie widzi, że nie mam a ja mam gdzieś, że jestem płaska xD
@Olivvka98: W domu w życiu przecież to idzie nerwicy dostać chociaż przy ludziach też przypał jak coś uwiera albo szelka spada. Chociaż są takie fajne sportowe i kiedyś sobie kupię. Ogólnie obecnie jest moda na 100% comfort i luz, więc można się luźno nosić czy w dresach czy na takiego lumpa z lat 90 i to jest modne :D Poza tym ja jestem mega chuda, więc luźne ubrania dla mnie wskazane
@Niedzwiadek_bambusowy ogólnie to mit jest że jak się chodzi bez stanika to piersi obwisną, właśnie się powinno częściej chodzić bez stanika ponieważ wtedy mięśnie pracują i usztywniają piersi , a jak się chodzi ciągle w staniku to piersi się robią "leniwe" mięśnie nie pracują i wtedy zwisają, też to oczywiście dużo zależy od rozmiaru piersi, genetyki
@Niedzwiadek_bambusowy: Ja już jestem po 30-tce i mam coraz bardziej #!$%@? na to, przestałam się też malować, przestałam prostować włosy ogólnie wydaje się, że się zaniedbałam ale ja się czuję wreszcie sobą a nie przebrana za kogoś, chyba dojrzewam xD