Wpis z mikrobloga

Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:

Jest akcja jest reakcja, wysyła zdjęcie o podtekście erotycznym to niech potem nie płacze. Nie bronię tego zboka, ale powinna się z tym liczyć


Nie bronię zboka, ALE jeśli kobieta nie nosi burki to sama prosi się o napastowanie seksualne xD

wrzucając tego typu zdjęcia na ten portal i jeszcze nie pojmować jakie konsekwencje mogą sie z tym wiązać


pamiętajcie dziewczyny, wrzucając erotyczne zdjęcie automatycznie oznacza to chęć otrzymania fifloka od stulei na PW! ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak jesteście w bikini na plaży to zapraszacie do seksu!
#rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #kulturagwaltu
Gwendeith - Prawaki: kultura gwałtu nie istnieje, to wymysł lewactwa!
Też prawaki:
...

źródło: comment_1640599056RPFmrYSRY50dT8RtN2GtwA.jpg

Pobierz
  • 162
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
IDZD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gwendeith: I tak, i nie. Statystki zdrad nie są prowadzone, ale gwałtu tak. W 2020 w Polsce stwierdzono 1034 przestępstwa gwałtu. Uznajmy, że gwałcą tylko mężczyźni, których jest 18,7 mln w Polsce. To nam mówi, że gwałtu dopuściło się 0.006% polskich mężczyzn. 0.006%. Nie mam danych, ale jestem pewien, że większy odsetek kobiet zdradziło partnerów. A druga sprawa - czy można mówić
Kobieta powinna móc dodać bezpiecznie swoje softy


@Gwendeith: o koorwa xDDDDDD Stary, ty skończyłeś 12 lat? Bo masz myślenie życzeniowe jak dziecko xD
Ja też bym chciał żyć w świecie bez gwałtów, kradzieży, morderstw itd. Ale nie żyję i wiem jak wygląda rzeczywistość xD
Też chciałbym zostawiać drzwi otwarte jak wyjeżdżam i nie martwić się, że ktoś mnie okradnie
też chciałbym zostawić otwarty samochód na parkingu z otwartymi szybami i nie