Wpis z mikrobloga

#fut

Mam CR7, Kante, Salaha. Kusi ten Daka, ale lubię hazard.

Czy widząc co dostałeś z 85x10 wziąłbyś Dakę?

  • Tak, chuja dostałem 26.5% (13)
  • Nie, dobra paczka 73.5% (36)

Oddanych głosów: 49

  • 9
@wicked93: Nie mam fodderu i mieć nie będę, bo opuściłem ligę weekendowa w święta, a przed świetami zrobiłem za wszystko co miałem mid ikonę (Raul). Dlatego paka by sid przydała, ale Daka wyglada jak dobry fit do Ronaldo. Wcześniej grał Inaki Williams
@puzonyyx: zrobiłem Dake i żałuję, koleś ma przekłamanie statystyki, dałem mu styl strzelec, regularnie marnuje setki, wszyscy go przepychaja, tempa nie czuć, a i pracowitości hoojowe, nigdy go nie ma tam gdzie być powinien.. realne odczucie z gry ta kartą to tak jakbym grał złotym grajkiem ocenionym max na 83 ..
@wykopnijmnie: Ogólnie to się trochę tego spodziewałem. Staty to jedno, a jak karta gra drugie. Rulebreaker Inaki, złoty Correa czy Kimpembe grają o wiele lepiej niż karty na to wskazują. Sa tez karty z przekłamanymi statami. Ten pomarańczowy Oshimen np - leszcz mega
@puzonyyx: Ja mam taką teorię spiskową, jak pracują w EA wszyscy wiemy, także mam powody aby przypuszczać że jak wypuszczają jakąś specjalną kartę danego zawodnika z wyboostowanymi statystykami, tak na prawdę jest to w grze zwykła złota czy srebrna wersja danego zawodnika, a statystyki z karty to tylko dane wizualne - nie zdziwiłbym się jakby tak było. Bo to nie pierwsza karta do ktorej mam takie zastrzeżenia.
Salah 92 z SBC