Wpis z mikrobloga

popatrzyłem na historię wpisów poszczególnych użytkowników (tych co będą niedługo bohaterami sprawy dla reportera) i są wpisy do kilku miesięcy wstecz (jeszcze z pytaniami dotyczącymi ofert banków). Więc raczej nie trolle.


@jfrost: To by oznaczalo ze czas na popcorn i cole za chwile. Byloby smiesznie tylko ze sie obawiam ze skonczy sie jak z frankowiczami-my nie wiedzieli co podpisujo wiec panstwo pomusz. (panstwo czyli wszyscy inni)
z tego co widzę, to większości grupowiczów marzy się zamrożenie wiboru jak na węgrzech :D


@jfrost: Pytanie tylko czy do tego przy ktorym brales czy obecnego.

Jak do obecnego to "ja nie mam nic przeciwko". Bralem kredyt przy stopach 4,5% i moja rata wynosila wtedy ponad 500pln. Teraz wynosi 380 :P

Jak do tego przy ktorym brales to troche moga sie inni wkurzyc.
@bazek993: W tym kraju nigdy nie mow nigdy. Tutaj sie wszystko zrobi zeby kupic glosy. Jak nie zamrozenie to bedzie "tarcza dla kredytobiorcow". Zaplaca oczywiscie ludzie myslacy bo panstwo swoich pieniedzy nie ma.

Serio trza bedzie duzo popcornu przygotowac. Stopy raczej musza wzrosnac i ci co brali pod korek przy zerowych sie niezle zdziwia. Serio mam jednak obawy kto finalnie za to zaplaci.
Dowiedz sie o co chodzi w tych kredytach frankowych a potem sie wypowiadaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dorth: Wystarczajaco sie dowiedzialem bo dobry kumpel mial i sobie chwalil. Nawet jak frank poszedl do gory to nie lecial z placzem tylko na spokojnie sbie splacil calosc z ODLOZONYCH pieniedzy. Pieniedzy ktore odlozyl dzieki temu ze mial smiesznie niska rate w porownaniu do zlotowkowych kredytow. Tylko ze on wiedzial