Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poważne pytanie do #rozowepaski - czy wzięłybyście hipotetyczną "różową pigułkę", która wyrównałaby Wasz poziom "wybredności" w trakcie selekcji partnera i związku do poziomu męskiej wybredności? Powodowałaby ona eliminację indywidualnej hipergamii (ze wszystkimi jej plusami i minusami), tym samym promując/wzmacniając monogamiczne relacje. Pigułka nie miałaby żadnych ryzyk zdrowotnych, po prostu powodowałaby, że szary chłopak 5/10 byłby dla Was tak samo atrakcyjny, jak dla faceta szara myszka 5/10.

Poza odpowiedziami "tak/nie/to zależy", jeśli to tylko możliwe, byłbym wdzięczny za podanie wieku i preferencji dot. relacji (stałe/przelotne, etc).

#pytanie #zwiazki #seks #relacje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ca25a30ed247000a920a14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Poważne pytanie do #rozowepaski - c...

źródło: comment_1640648695jmtrinFbuJrSQRNgyCDQob.jpg

Pobierz
  • 36
TłustySzef: @costusmierdzi: @Jagoo: @Liese: @Panczenisci: Potencjalny plus dla jednostki (kobiety) to długoterminowe odczuwanie satysfakcji i frajdy ze związku z "beciakiem" ("Chadów" jest tylko ok. 20-30%, tylko niewielka grupa kobiet zarezerwuje część z nich do stałych relacji i małżeństw). Plusy dla społeczeństwa to wygaszenie ogromnej części wojny damsko-meskiej poprzez "monogamiczny rozejm", poprawa zdrowia psychicznego partnerow, rodziców i dzieci przez stabilizację rodzin, zahamowanie radykalizacji politycznej, etc.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy co definiujesz jako męską wybredność. Wzięłabym z ciekawości, gdybym mogła się poczuć jak taki typowy samiec, który jest w stanie przelecieć cokolwiek, byleby miało otwór. Tylko wtedy, bo bardzo mnie ciekawi ten stan xD Ale sądzę, że większość mężczyzn jest jednak bardziej wybredna i ma swoje preferencje, więc nic by taka pigułka nie zmieniała.
większość mężczyzn jest jednak bardziej wybredna i ma swoje preferencje


@LetticeDeVries jest wybredna do związku, do seksu praktycznie nie. Proporcja jest taka jak między mieszkaniem w którym zdecydujesz się przenocować i mieszkaniem które zdecydujesz się kupić. To są zupełnie inne poziomy wyboru i akceptacji.
Żeby dla nas facetów, nagle zdobywanie kobiet nie było jakimkolwiek wyzwaniem, żadną motywacją, żadną przyjemnością, satysfakcją i przygodą?


@GhostTrick: znam może jednego faceta, który czerpie satysfakcję z procesu podrywania, dla całej reszty to żałosny cyrk i przykra konieczność. Przyjemność to jest jak relacja sama się buduje przez zaangażowanie i chęci z obu stron, a nie jakieś żenujące zdobywanie jednej strony przez drugą
OP: @konopiapolska: No cześć Pati, jak tam kanon, leaki z Discorda i oskarżenia wobec pana redaktora? Dzięki za wszystko, co robisz na rzecz uświadamiania młodych mężczyzn, keep going ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@GhostTrick: Przypuszczam, że zdaniem OPa obie strony angażowałyby się wtedy w porównywalnym stopniu i więcej byłoby stabilnych par typu "papużki nierozłączki". Staranie się o względy kobiet to dzisiaj dramat i pajacowanie, z którego
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem w końcu czy jesteś OPem, czy nie, ale chyba nie przeczytałeś do końca tego, co napisałam. Nie znam faceta, który nie miałby jakichś preferencji. A chodziło mi o stereotypowego samca, który to stereotyp jak widać istnieje, patrz komentarz pod moim.