Wpis z mikrobloga

Coś mi się stało z dyskiem wiec odpialem hdd, zostawiłem tylko ssd z systemem i nie odpala Windows. Zrovilem bootowalnego usb z rufusie, gdy go odpalam uruchamiając PC to pojawia się tylko logo windowsa na chwile i znowu restartuje się komputer. A dysk normalnie widzi. Nigdy nie miałem takiego problemu zawsze uruchamiała się instalacja windowsa. Ktoś wie o co może chodzić?
#windows #pcmasterrace #komputery
  • 16
@cotyotymwiesz: bo ogólnie było tak ze pobierałem call of duty warzone i gdy skończyło się pobierać i zaczęło instalować to nagle się pojawił blue screen i już nie uruchomił się Windows a w biosie nie było widać hdd. Odpialem hdd i dalej to samo wiec postanowiłem zrobić to co każdy by zrobił czyli formata :D najprostszy sposób. Ale usb mi widzi w biosie natomiast poojawia się tylko logo windowsa i co
@cotyotymwiesz: to samoz, gdy przywróciłem bios do default to włączyła mi się automatyczna naprawa Windows i po chwili tez restart kompa się zrobił. A nie raz miga biała kreska w lewym górnym rogu ekranu ja czarnym tle i tyle.