Wpis z mikrobloga

@Gregory960: Twoja zapewne jest "polactwo". Ale twoi zagraniczni kumple muszą mieć z ciebie beke. Polaczek wyzywający innych od polaczków xD

Za granicą to kozaczek, ale w Polsce już nie byłbyś taki wyszczekany xD. Typowy ojkofobiczny szczurek.
@Mr_3nKi_:

Jestes wychowany konkretnej kulturze w konkretnym spoleczenstwie ktore charakteryzuje sie konserwatywnymi, nietolerancyjnymi nienaukowymi, niedemokratycznymi wartosciami.
Ale nie jestes na tyle inteligentny zeby poza nie wyjsc sam.
Jestes wychowany konkretnej kulturze w konkretnym spoleczenstwie ktore charakteryzuje sie konserwatywnymi, nietolerancyjnymi nienaukowymi, niedemokratycznymi wartosciami.


@Gregory960:No i? Każdy kraj jest inny (gorszy, lepszy), a ty co myślałeś? Że nagle Polska po tylu latach stanie się jak USA i będzie tak samo "tolerancyjna"? xD

Ale nie jestes na tyle inteligentny zeby poza nie wyjsc sam.


A skąd wiesz?

Daleko mi do patrioty, ale nie obrażam danego kraju i ludzi za granicą, jak
Jestes wychowany konkretnej kulturze


@Gregory960: Którą odrzuciłem dawno temu i nie mam przez to żadnych problemów i nikogo nie obrażam będąc za granicą. Ktoś jest wierzący? Spoko. Ktoś nie, ale szanuje wierzących - też fajnie.

Widzisz mój ojkofowy kumplu. W przeciwieństwie do ciebie i tęczowych mam gdzieś, czy ktoś jest wierzący, czy nie, czy ktoś woli chłopaków, czy dziewczyny. Polska jest, jaka jest i bardzo dobrze ( ma swoją historię, tradycje