Wpis z mikrobloga

Zaczynamy nowy tag #zletwarzepandemii pod którym będziemy publikować osoby, które jawnie przyczyniają się do siania koronapaniki a ich działania nie mają nic wspólnego z poprawą sytuacji pandemicznej mimo, że chcą żebyśmy myśleli inaczej.

Pod tagiem będą pojawiać się tylko osoby, które ewidentnie zrobiły coś nie tak w obszarze pandemii a jednocześnie uchodzą za ekspertów/znawców/osoby decyzyjne/doradców. Możecie przesyłać swoje propozycje w komentarzach.

Numer 6
Pierwszy pan showman. Pan Robert Mazurek. Osoba, która w swoich programach w radio pyta o obostrzenia, wręcz chce lockdownu czy brzydzi się osób niezaszczepionych. Jednocześnie hipokryta robiący huczną imprezę na wiele osób - tak się dba o Twoje i moje zdrowie:) chociaż plus za to że ujawnił inną hipokryzję- polityków PO i PiS którzy przed kamerami żrą się między sobą a poza kamerami żrą z talerzy przy wspólnym stole.

https://wiadomosci.wp.pl/impreza-u-mazurka-kto-poniesie-konsekwencje-6687620620958368a

#koronawirus
#zletwarzepandemii
wiem_wszystko - Zaczynamy nowy tag #zletwarzepandemii pod którym będziemy publikować ...

źródło: comment_1640692589oM23SYTt43hV8OWczM0IhP.jpg

Pobierz
  • 13
@wiem_wszystko: gość zaprosił polityków ze wszystkich stajni, których zapewne zna, bo jako jeden z nielicznych reporterów w kraju, cyklicznie gości największe osobistości polskiej polityki.

NIE DA się być takich fotoreporterem, mając wszystkich za wrogów.

Dlatego uważam że osoby krytykujące tego pana, to ludzie którzy powinni zrzec się praw wyborczych, bo są matołami.
(co prawda ograniczyłbym też prawa milionom innych polaków, miedzy innymi tym, którzy i tak nie chodzą na wybory, czy
@wiem_wszystko: ta, jasne. też tak robię. aczkolwiek sądzę że inaczej się takie rzeczy odbywają, gdy w grę wchodzi twoje dobre imię, hajs, polityka, zawód i ogólnie cała ta otoczka związana z showbiznesem.

jak jesteś modelką victoriasikret i nie chodzisz na bankiety, bo się obraziłaś na wszystkich dookoła, to nikt nigdy cię nie zauważy i do kona życia będziesz reklamować rajstopy dla starych bab.

czujesz tą delikatną różnicę, między szarym wykopkiem, a