Wpis z mikrobloga

Hej, poszukuję urządzenia do waporyzacyji / waporyzatora do suszu, konkretnie do medycznej marihuany dla dziadka. Dziadek ma 86 lat, choruje na parkinsona, dostaliśmy receptę na 10 gram i ma przyjmować to w dawkach 0.25 grama . Czy mieliście styczność z takim rodzajem leczenia i możecie polecić jakieś waporyzatory czy po prostu możecie jakieś polecić?

#cbd #cannabis #waporyzacja #waporyzator #medycyna #thc #marihuana #leki #lekarz #choroby
  • 31
  • Odpowiedz
@mrmike: mam duże doświadczenie w takich terapiach.

Najłatwiej włącza się starry 3.0 bo wystarczy przytrzymać guzik. Z lepszych i fajniejszych modeli jest V3 pro u mnie w sklepie za 334 zł. Lecz o 10% trudniejszy w obsłudze.

Z najróżniejszych opcji, który idealnie sprawdza się do medycznej marihuany jest V2 PR0 za 220 zł lecz w obsłudze ciężki.
  • Odpowiedz
@mrmike: Jakie odmiany dostał dziadek? Kupiłeś mu olejek CBD? Dodatkowo jakie doświadczenie ma z mj?

Jeżeli ma palić pierwszy raz to CBD pod język około 20 min przed waporyzacja. Dodatkowo zacznij od temperatury 180 stopni i 2-3 długie powolne wdechu z waporyzatora. 2-5 minut przerwy i kolejna sesja, aż zioło zacznie działać.

Aurora 22 potrafi być bardzo nieprzyjemna jak się przesądzi.
  • Odpowiedz
@mrmike:

To @tomekamila: arizer solo 2 odpada ponieważ ma szklane ustniki do nabijania, a Parkinson plus szkło się nie lubi. Za ciężki w obsłudze, ale jakoś pary bardzo dobra.

V3 pro wydaje się dobra opcją łącząca w miarę okey jakość z prostotą obsługi. Starry 3.0 moim zdaniem też się nada.

Fenix mini ma dziwny system montownia ustnika i nie wiem na ile twój dziadek ma sprawny umysł do takich rzeczy.
  • Odpowiedz
@mrmike: Innaczej nazywana ghost Train haze, bardzo ciekawa odmiana, szczególnie jak twój dziadek jest typem człowieka, który lubi coś robić.
Dla początkujących dość mocna i wywołuje gonitne myśli w dużej ilości, dlatego na początku trzeba delikatniej i ostrożniej bo nigdy nie wiadomo jak zareaguje na to dana osoba. CBD pozwala zbić fazę, więc warto mieć w domu olejek CBD i susz CBD.

Susz CBD działa zdecydowanie szybciej na zbicie fazy, olejek
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: nie, nic nie opisał, tylko jest napisane 0.25g 1 x dziennie do waporyzacji

Możesz podać link bezpośrednio do Twojego sklepu, który ten waporyzator polecasz by był względnie prosty w obsłudze? I czy można u Ciebie płacić z paypala?
  • Odpowiedz
@mrmike: no znaczy aurora 22 to odmiana pobudzająca, aurora 20 to odmiana, która usypia i bardzo działa na ciało.

Z reguły przepisuje się obie i pacjent sam wybiera, która woli. Olejek CBD zalecają przed waporyzacja z 2 powodów:
-zwiekasza właściwości przeciwbólowe
-zmniejsza efekt psychodeliczny

Ogólnie mam kilku klientów z parkisonem i cenią sobie terapię medyczną marihuana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mrmike: co to za lekarz? Bo to co masz w dawkowaniu na opakowaniu to jest dla apteki. Dziadek powinien mieć indywidualnie dobrane dawki łącznie z cbd.
  • Odpowiedz