Wpis z mikrobloga

oprocentowanie kredytu hipotecznego jest sporo niższe niż inflacja. Nadpłacenie kredytu wiąże się więc ze stratą conajmniej kilkudzisięciu tys. złotych. I to jest pewne.

Czy nieruchomości potanieją w czasie realnej dwucyfrowej inflacji? Może, a może nie.


@shaki24: wspaniała analiza, myślałeś o zostaniu sekretarką prezesa NBP? EOT bo szkoda mi czasu.
@Kiedysbedeczerwonka mam mieszkanie w powiatowym, 48m2. Z wynajmu po podatku zostaje 1200zł. Oddam za 250k . Szybkie roi. Jedyne 300 miesięcy i zacznie na siebie zarabiać. ( ͡º ͜ʖ͡º). Pokaz że masz jaja, hajs i że wierzysz we wzrosty i odkup ode mnie?
@panstolec: 48m i 1200 na czysto? XD za ile to wynajmujesz na wygwizdowie? XD 1200 po podatkach? w jakim swiecie Ty zyjesz.

miesięcy i zacznie na siebie zarabiać.


@panstolec: sie zwroci*

Nie rozumiesz podstawowych pojec. Zarabiac moze caly czas, a zwroci po x czasie.

Pokaz że masz jaja, hajs i że wierzysz we wzrosty i odkup ode mnie?


@panstolec: po co mi mieszkanie na jakiejs wsi? Mnie wzrosty nie
@Kiedysbedeczerwonka no a ile myślisz kosztuje wynajem w Wielkiej płycie w normalnym mieście powiatowym? 1200zł po podatkach zostaje za całe mieszkanie. Takie kokosy, czy za mało? Bo jest to stawka realna, z życia wzięta a nie z I.D.Z.D.

Mieszkania rosna. To świetna inwestycja..tylko kurde dlaczego nikt nie chce odkupić ode mnie w tej cenie, skoro to taki świetny biznes?