Wpis z mikrobloga

@her_flik glejak 2go stopnia

Oligodendroma
Operacja w znieczuleniu na Banacha guz usunięty w 98% bez uszczerbku na zdrowiu
Terapia protonowa w Krakowie + chemia dzienna TMZ

Obecnie chemia pół roku dzienna
5dni dawka 400mg TMZ 4 tyg przerwy

Wyszły mi tylko włosy w miejscu naświetlania
  • Odpowiedz
@her_flik 10-15 lat spokoju bez wznowy

Ale jak to powiedział lekarz jak wróci to ciachniemy jeszcze raz bo mózg to taki fajny narząd który potrafi przejąć funkcje drugiej półkuli

Wrócić wróci kiedyś na pewno bo glejaki mają to do siebie że nie dają przerzutów ale mogą wrócić gorszego stopnia lub rozsiać się gdzieś indziej w mózgu
  • Odpowiedz
"beniu89 to bez wątpienia najlepszy nauczyciel jakiego znam. Jego lekcje są zawsze ciekawe, prowadzone w idealnym tempie (nigdy nie czułam się znudzona) i do tego zabawne. Miałam ambitny cel (zdanie CPE), a z beniem udało mi się to zrobić na najwyższą ocenę. Bardzo podobało mi się to, że zwraca on uwagę nawet na małe błędy, poprawia je, ale jednocześnie niesamowicie motywuje. Z pewnością idealny nauczyciel dla osób na wysokim poziomie. Jeszcze nidgy
  • Odpowiedz
@nekoenjoyer: kuuurde, dużo tego było. Od przyjaciela, że jestem mu najbliższym przyjacielem, od rodziców że zawsze mogę na nich liczyć, od różowej że mam piękne oczy i uwielbia moje poczucie humoru (niebiescy zdecydowanie za rzadko słyszą komplementy) i od podwładnych że jakbym odszedł z firmy, to oni odeszliby ze mną () to był rok który turbo podbudował moją wartość we własnych oczach
  • Odpowiedz
@nekoenjoyer: Okulistka powiedziała, że mam fajną rogówkę, taką grubą ( ͡ ͜ʖ ͡)

No i mocna końcówka roku - siostra napisała mi, że jestem najlepszą siostrą ever, bo załatwiłam jej pracę w firmie, w której pracuję i będzie zarabiać 3x więcej ()
  • Odpowiedz