Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tindera.
Pisze, że laski lubią jak masz "sportową" sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta.
Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd.
Po czym jako ideał takiej sylwetki dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales - Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma bloga na k...

źródło: comment_16407692136acEhnDCmfsMJeLbs2cJdF.jpg

Pobierz
  • 87
@apee:

i co chcesz niby udowodnić tym obrazkiem?

pokazuje on zdjęcia umieszczone na stronach na których występuje fraza "natural man body" czyli zazwyczaj profilach koksów udających naturali, czy artykułach na ten temat, nie znaczy to że ktokolwiek uważa te zdjęcia za reprezentację tejże frazy

no ale trudno oczekiwać od ludzi nie potrafiących czytać, żeby rozumieli jak działa indeksowanie obrazków w google
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rales: w stanach ponoć jest zasada 3x6.
Masz mieć 6 stop wzrostu (183cm)
6 zer na koncie
i sześciopak na brzuchu.

Także nie tylko polki są takie wymagające.
Ja pomimo, że mam tylko te mityczne 180 cm to nigdy nie miałem problemu z bzikaniem, więc też się nie fiksujcie na tych wymaganiach ;)
@cutecatboy: Najbardziej rozwalają mnie różowe na grupach FB :"Czy jest jakiś zestaw ćwiczeń na siłowni żeby ujędrnić pośladki i spłaszczyć brzuch ale bez budowania mięśni?"
Laski naprawdę myślą że ćwiczeniami da się odessać tłuszcz z brzucha i wtłoczyć w tyłek ale tak żeby nie opadał tylko sterczał i żeby nie było tam mięśni. Podobny mit jak na obrazku OP.
Koleś na focie docięty na 7%BF, wiec na bank pilnuje michy, treningu, regeneracji i przynajmniej białka. Ale tak „sporadycznie zagłada na silke”
taka prawda, jesteście po prostu ulani, tak wygląda naturalna sylwetka na ziemniakach, a co dopiero gdyby jedli mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rejetn: Z tym ulaniem się zgodzę, ale praca na farmie gwarantuje Ci trening i kardio. Gdzie w obecnych czasach po za pracą jako trener personalny mam zrobić "naturalnie" sylwetkę?

Drugą sprawą są też geny i goście uwiecznieni na zdjęciach musieli mieć je ponadprzeciętne by pozostać