Wpis z mikrobloga

Są gdzieś jakies lepsze bronię i zbroje na początku gry? Jestem na 9lvl i jeszcze nie wszedłem do miasta, a cały czas śmigam z tym toporkiem 20 obrażeń i pancerzem ze statku XD ogolnie jest jakiś poradnik czy jakiś Google docs jak najlepiej rozwijać postać i jak ładować PN?
#kronikimyrtany
  • 20
@agsbajahs: mogłeś dać zabić Timo to byś miał jego miecz bardzo dobry, i zbroja marynarza ze statku też starcza na 1 rozdział no chyba że sprzedasz rzadkie rośliny i kupisz sobie od Veira nowy a od handlowca podróżnego pałkę z kolcami bodajże
@AtsuAtsu: mam 1h na na fulla w silbach czyli chyba 30% + teraz ladowalem w łowieckie i zręczność. Szkoda bo dałem 10pn aż w sile ale to już nie cofnę. Probuje właśnie zwiedzać ale zwykły dzik mnie kładzie to wiesz, nawet tych dwoch bandytów pod drodze do miasta nie mogę sklepac
@agsbajahs: Pancerz myśliwego zgarnij za free ze zwłok. Bramą od Kippera wychodzisz czy jakoś tak i leży trup po prawej stronie w krzaczorach przed wargami. Powinno dać sie zabrać. 15 ochrony daje bodajże.
@agsbajahs: Nie widzę problemu - 40 zręki u Markusa / Cardena, kupujesz Stary Zakrzywiony Miecz u kowala w Silbach i jazda.
Powinieneś mieć nawet łatwiej niż ja bo gram pod siłe i 1H. Paulus wyuczył mnie 1H na 30%, siłę podbiłem do 30 i ruszyłem w świat z Mieczem Timo u boku. Skończyło się na 18 poziomie w pierwszym rozdziale.