Wpis z mikrobloga

Grałem wcześniej sporo w #hellletloose na pc i bardzo lubię tę gierkę. Aktualnie nie mam kompa, ale pod ręką jest Xbox. I teraz pytanie - czy na konsolach też używanie VoIP jest tak powszechne jak na pc? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tej gry bez aktywnie komunikującego się teamu.
#ps5 #xbox
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kened332: nie, wcale na xboxie nie gramy z voice chatem, wcale. Mało tego to na xboxie nie ma żadnych przeszkód żeby grać na VoIP w dowolnej grze z PC bo na obu platformach jest Xbox Live, nawet na telefonie ktoś może grać I dalej być w grupie na voice chat.
Wpisów tej zielonki nie czytaj bo to troll.
@kened332: Jak grasz Xbox z PC to aplikacja na Windows 10/11 Xbox lub apka xbox na ios/android i oczywiście grupy na Xbox. Zapraszasz ziomków do grupy i se gadacie wszyscy. Jeden klik i wszyscy sobie gadać mogą. Ja na moich słuchawkach mam funkcje Dual BT to jeszcze mogę grać na konsoli, a rozmawiać na Discord z fona.
@kened332: Na konsolach jest tylko crossplay miedzy ps a xbox. Nie bedziesz walczyl na myszki :) komunikacja glosowa jest, dziala tak samo dobrze jak na PC. Niespotkalem jeszcze niemego teamu w grze :)
@Z0ltek właśnie ogrywam od wczoraj i widzę, że z voipem jest wszystko cacy :) A podpowiesz, dlaczego nie widziałem jeszcze map z eastern front? Podobno już są na konsolach